Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Медісвіт"
Медичний центр Медісвіт

Медичний центр "Медісвіт"

Медичний центр , Дитяча клініка, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Стоматологія

Дніпровська Набережна, 25 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 7.30 - 21.00 Сб: 9.00 - 20.00 Нд: 9.00 - 18.00
+38 (044) 393-00-00
info@medisvit.com
Сховати карту
Філії:
Медичний центр "Медісвіт"
вул. Р.Окіпної, 4 Б

Про установу

"МЕДІСВІТ" - це сучасні медичні центри для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна/якість. За рахунок оптимізації процесів, довгострокових програм і ефективної системи стимулювання персоналу нам вдалося встановити справедливі ціни.

Сучасне оснащення медичних центрів дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів з попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Медичні центри оснащені новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.

У медичній практиці все залежить від кваліфікації, досвіду та особистих якостей лікаря, тому "МЕДІСВІТ" приділяє велику увагу якісному підбору персоналу. Лікарі медичних центрів володіють великим професійним досвідом, люблять свою роботу і орієнтовані на досягнення максимального результату у вирішенні медичних проблем з дотриманням принципу справедливої ​​ціни. У компанії створені унікальні умови для професійного розвитку лікарів, впровадження новітньої медичної практики.

"МЕДІСВІТ" веде бізнес чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням медичних центрів є точне і лише необхідне призначення обстежень і медикаментів.

"МЕДІСВІТ" подбав, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані поруч, з нами легко зв'язатися, ми працюємо в потрібний для Вас час, без вихідних. Запис на прийом до лікаря попередня, що виключає черги в клініці. Робота в медичних центрах організована за принципом «однієї двері»: консультації, діагностика та забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.

Фахівці

Терапевт

Алерголог

Гінеколог

Дерматолог

Ендокринолог

Масажист

Невролог

Мамолог

Онколог

Отоларинголог (ЛОР)

Педіатр

Хірург

Уролог

Офтальмолог (окуліст)

Проктолог

Гастроентеролог

Кардіолог

Травматолог

Пульмонолог

Спеціалісти

Алерголог, Гінеколог, Імунолог, Кардіолог, Невролог, Онколог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Мамолог, Терапевт, Уролог, Пульмонолог, Гастроентеролог, Дерматолог, Масажист, Хірург, Ендокринолог, Проктолог, Травматолог

Відгуки про Медичний центр "Медісвіт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук