Медичний порталЛікаріКиївТерапевтДуб Алла Іванівна
Дуб Алла Іванівна

Дуб Алла Іванівна

Терапевт Гастроентеролог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
31 рік
+38 (044) 393-00-00
info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-терапевт вищої категорії. Лікар-гастроентеролог.
Закінчила Дніпропетровський Медичний Інститут в 1986 р. Отримала спеціалізацію "терапія". Працювала дільничним терапевтом терапевтичного відділення Центральної міської лікарні м. Орджонікідзе. Закінчила тематичні курси з сімейної медицини (2008 р.), була головним відповідальним доктором страхової компанії (2008-2009 р.). З 2009 має вищу кваліфікаційну категорію. З 2010 спеціалізується на гастроентерології.
Учасник науково-практичної конференції"раннє виявлення, діагностики та лікування туберкульозу в умовах поліклініки" (Дніпропетровськ 2008 р.). Брала участь у міжнародному науковому симпозіумі"Сучасні профілактичні та реабілітаційні технології в кардіології" (Київ 2008 р.), була учасником науково-практичної конференції "Особливості перебігу, діагностики та лікування ХОЗЛ у пацієнтів із супутньою патологією" (2009 р.), брала участь у 2 Українсько-Французькому Форумі "Рітмологія і кардіостимуляція" (2009 р.).
Основна спеціалізація:
Володіє всіма навичками по діагностиці та лікуванню широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Спеціалізується на веденні гастроентерологічних хворих. Володіє технікою плевральної пункції.

Відгуки про лікаря Дуб Алла Іванівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук