Медичний порталУстановиКиївМедичний центрКиївський гомеопатичний центр Д. В. Попова
Київський гомеопатичний центр Д. В. Попова

Київський гомеопатичний центр Д. В. Попова

Медичний центр

вул. Рогнідинська, 3 , Київ, Київська область
+38 (044) 234-234-1
+38 (044) 235-15-58
info@homeopat.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

Гомеопатичний Центр ім. Д.Попова - це унікальний медичний центр, де працюють тільки лікарі-гомеопати, послідовники Київської гомеопатичної школи, учні Дем'яна Володимировича Попова.
Навесні 1987 року під керівництвом Тетяни Дем'янівни Попової київські лікарі гомеопати об'єдналися під дахом гомеопатичного відділення госпрозрахункової поліклініки, на базі якого і був створений в 1990 році гомеопатичний центр ім. Д. Попова.
Сьогодні наш Центр має два основних напрямки діяльності:
Лікувально-профілактична діяльність
Всі гомеопати нашого Центру мають вищу медичну освіту, проходили навчання у Дем'яна Володимировича і Тетяни Дем'янівни Попових, мають багаторічний досвід роботи у своїй спеціальності та гомеопатії. Кожен з лікарів має свій особливий стиль роботи і спілкування з пацієнтами, але об'єднує нас усіх бажання ефективно, м'яко й безпечно допомогти тим людям, які звернулися до нас за допомогою.
Ми регулярно проводимо консиліуми, де лікарі нашого Центру збираються, щоб відшукати правильний шлях лікування "складних" пацієнтів. Величезний досвід, професійний лікарський погляд, творчий підхід до призначення лікування, відношення до пацієнта як до цілісної особистості - це основа успішного лікування наших пацієнтів.
Освітня програма
:
У 1989 році були проведені перші курси спеціалізації з гомеопатії для лікарів. З тих пір лікарі нашого Центру викладають гомеопатію і для початківців, і для досвідчених лікарів-гомеопатів. На наші курси і семінари відвідують не тільки лікарі України, а й колеги з Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю, США, Греції, Угорщини, Латвії, Литви, Росії, Білорусі, Молдови, Узбекистану, Грузії, Казахстану. Викладачі Центру мають досвід проведення семінарів в інших країнах - Росії, Латвії, Литви, Білорусі, Угорщини, Німеччини, Швейцарії.
Участь у навчальних проектах служить постійним стимулом для підвищення власної кваліфікації лікарів Центру. Зростанню професіоналізму також сприяє участь у конференціях, як усередині країни, так і за кордоном. Доповіді лікарів нашого Центру неодноразово були відзначені дипломами та призами. Кожного місяця в Центрі проходять внутрішні науково-практичні конференції.
В даний час для розбору "важких" пацієнтів проводяться консиліуми для лікарів-гомеопатів Києва за участю провідних фахівців Гомеопатичного Центру.

Відгуки про Київський гомеопатичний центр Д. В. Попова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук