Медичний порталЛікаріКиївВенерологВишенський Анатолій Петрович
Вишенський Анатолій Петрович

Вишенський Анатолій Петрович

Венеролог Дерматолог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
24 роки
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчив Військово-медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті у 1983 р., отримав повну вищу освіту за спеціальністю  "лікувально-профілактична справа". У 1992 р. пройшов інтернатуру за фахом "Дерматовенерологія" в 74-й інтернатурі медичного складу м. Львова. З 1983 по 1999 рр.. служив у Збройних Силах України. У 2002 р. працював лікарем-дерматовенерологом у Київському центрі спортивної медицини. З 2002 по 2010 рр.. працював лікарем-дерматовенерологом поліклінічного відділення у Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України.
У 1995, 1997, 2003, 2007 рр.. проходив тематичні вдосконалення та курси підвищення кваліфікації з дерматовенерології в НМАПО ім. Шупика.
Основна спеціалізація:
Діагностика та лікування гострих патологій шкіри та алергічних дерматитів, кропив'янки, токсидермії, грибкових і вірусних захворювань, інфекційних захворювань. Діагностика та лікування хронічних захворювань шкіри: псоріаз, пекзема, червоний плоский лишай, атопічний дерматит (нейродерміт), себорейний дерматит, розацеа, вугрова хвороба, оніходістрофіі. Діагностика та лікування венеричних хвороб і хвороб, що передаються статевим шляхом.

Відгуки про лікаря Вишенський Анатолій Петрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук