Медичний порталЛікаріКиївАкушерНовосьолова Зоя Вікторівна
Новосьолова Зоя Вікторівна

Новосьолова Зоя Вікторівна

Акушер Гінеколог Спеціаліст УЗД

Медичний центр "СантаЛен"
Київська область, Київ
Медичний центр "Здорове життя", вул. А. Головка, 4. Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25. Медичний центр "СантаЛен", м. Буча, вул. Пушкінськая, 59-Б (приміщення 135).
Стаж роботи:
14 років
+38 (044) 270-37-80
+38 (044) 275-60-63
+38 (044) 393-00-00
+38 (04597) 40-0-59
info@zdorovaroduna.kiev.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Медичний центр "СантаЛен"
вул. Пушкінськая, 59-Б (приміщення 135)
Медичний центр "Медісвіт"
Дніпровська Набережна, 25

Про лікаря

Закiнчила НМУ iм. О.О.Богомольца, та прошла спеціалізацію з фаху "Акушерство та гiнекологiя" на базі пологового будинку №3. Працювала лікарем акушером-гінекологом жіночої консультації. Учасник та докладач медичних конференцій: "Сексуальні порушення у жінок", "Патологiчний клiмакс у жiнок", "Профілактика ендометріозу", "Антигомотоксична терапія в гінекології". Має спеціалізацію з ультрозвукової дiагностики. Досвід роботи в ВООЗ IPPF European Network "Безпечні аборти та контрацепція у жінок", "Comprehensive Abortion Care".

Основна спеціалізація: Володіє сучасними діагностиками та методами лікування в акушерстві та гінекології: кольпоскопія, УЗ-діагностика. Лікування патології шийки матки (вакцинація проти раку шийки матки; діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, безпліддя, ендокринних захворювань, радіохвильове лікування, конізація); Ведення вагiтностi.

Відгуки про лікаря Новосьолова Зоя Вікторівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук