Медичний порталЛікаріКиївГінекологМонастирська Ольга Олександрівна
Монастирська Ольга Олександрівна

Монастирська Ольга Олександрівна

Гінеколог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
28 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Київський Національний Медичний Університет ім. О. О. Богомольця - Перший лікувальний факультет, субордінатуру за спеціальністю "лікар-акушер-гінеколог" проходила в Київському пологовому будинку № 3. Додаткове освіту здобула в Київській медичній академії післядипломної освіти. Регулярний учасник семінарів та лекцій з гінекологічним тематикам в Київській медичній академії ім. П. Л. Шупика.
Працювала акушером-гінекологом у відділенні жіночої консультації Деснянського району з 1996 по 2009, проводила амбулаторний прийом гінекологічних хворих, виконувала малі хірургічні операції. 2009-2011 - працювала акушером-гінекологом в ММЦ "УРО-ПРО" - проводила амбулаторний прийом гінекологічних хворих, виконувала малі хірургічні операції. У 2011 працювала лікарем-акушером, гінекологом в медичному центрі "Здоров'я Сімейства".
Основна спеціалізація
Прийом та лікування гінекологічних пацієнтів, консультації вагітних, лікування патології шийки матки (ДЄК, конизация, кріодеструкція, радіохвильове і лазерне лікування ерозій та дисплазій), порушень менструальних циклів, лікування ЗПСШ. Лікування хронічних аднекситів.

Відгуки про лікаря Монастирська Ольга Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук