Медичний порталЛікаріКиївАкушерНовосад Ганна Вікторівна
Новосад Ганна Вікторівна

Новосад Ганна Вікторівна

Акушер Гінеколог Спеціаліст УЗД Ендокринолог Репродуктолог

Поліклініка № 2 Шевченківського р-ну
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б. Поліклініка № 2 Шевченківського р-ну, відділення репродуктивного здоров'я, вул. Пимоненка, 10
Стаж роботи:
12 років
+38 (044) 484-07-97
+38 (044) 48-40-796
info@medisvit.com
Сховати карту
Інші місця роботи:
Медичний центр "Медісвіт"
Дніпровська Набережна, 25

Про лікаря

Закінчила Буковинську державну медичну академію і пройшла спеціалізацію по професії "Акушерство і гінекологія" на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика. Працює лікарем акушером-гінекологом відділення репродуктивного здоров\'я поліклініки № 2 Шевченківського району м. Києва. Закінчує роботу над кандидатською дисертацією. Читає лекції для студентів ВНЗ про використання методів контрацепції. Консультант декількох інтернет-проектів. Постійний учасник конференцій, з\'їздів і пленумів акушерів-гінекологів в Україні, Росії та Європі. Є членом кількох Європейських асоціацій гінекологів. Автор 12 наукових статей.
Основна спеціалізація:
Володіє сучасними методами діагностики та лікування в акушерстві та гінекології: кольпоскопія, УЗД в акушерстві та гінекології, діагностика і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом; ендокринна гінекологія (порушення менструального циклу, безпліддя, проблеми преклимактерического та клімактеричного періодів); діагностика та лікування патології шийки матки (кольпоскопія, біопсія, радіохвильове лікування, лазерна вапоризації, хімічна коагуляція, кріодеструкція); підбір методів контрацепції, установка і зняття ВМС; ендоскопічна хірургія в гінекології (лапаро-і гістероскопія).

Відгуки про лікаря Новосад Ганна Вікторівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук