Медичний порталЛікаріКиївОтоларинголог (ЛОР)Пузиренко Андрій Миколайович
Пузиренко Андрій Миколайович

Пузиренко Андрій Миколайович

Отоларинголог (ЛОР)

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Р.Окіпної 4-Б.
Стаж роботи:
10 років
+38 (044) 393-00-00
info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчив Національний медичний університет імені академіка О.О. Богомольця і ​​Національну медичну академію післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Також, є асистентом кафедри фармакології Національний медичний університет імені академіка О.О. Богомольця, здобувач на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, член Ради Товариства молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені академіка А.А. Богомольця. Є членом редакційної колегії "Українського науково-медичного молодіжного журналу", являетчлен Українського Наукового медичного товариства оториноларингологів, член Асоціації фармакологів України.

2007 рік - лауреат премії Академії медичних наук України за значні успіхи у науковій діяльності. 2008 рік - переможець Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі «Фармацевтичні науки».

Активно бере участь у конференціях з різних питань ЛОР-захворювань, фармакології та інших актуальних проблем медицини. Автор понад 10 публікацій у наукових і практичних журналах, на інтернет-порталах.

Основна спеціалізація

Володіє сучасними методиками обстеження і лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів у дорослих. Здійснює терапевтичне і хірургічне лікування патології ЛОР-органів.

Відгуки про лікаря Пузиренко Андрій Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук