Медичний порталЛікаріКиївГінекологШемякова Марина Олександрівна
Шемякова Марина Олександрівна

Шемякова Марина Олександрівна

Гінеколог Акушер

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
17 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар акушер-гінеколог першої категорії, кандидат медичних наук.
У 1999 р. закінчила Донецький медичний університет ім. М.Горького, спеціальність: лікувальна справа. У 2001 пройшла інтернатуру за спеціальністю "акушерство і гінекологія", присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "Акушерство та гінекологія". У 2001 р. - навчалася в очній аспірантурі за фахом "акушерство та гінекологія" на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології. У 2007 р.-підвищення педагогічної кваліфікації "Педагогіка вищій школи" на базі кафедри організації вищої освіти, управління охорони здоров'я та епідеміології ФПОДонГМУ ім. М. Горького. У 2010р. - Передатестаційний цикл "акушерство і гінекологія" на базі кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДонДМУ ім. М.Горького, привласнена перша кваліфікаційна категорія.
Досвід роботи в 2001 р. - лікар акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку РК ЦМЛ № 14 м. Донецька. У 2004 р. - асистент кафедри акушерства та гінекології № 2 Дон НМУ ім. М.Горького (викладання англійською мовою). 2007 - Лікар акушер-гінеколог невідкладної допомоги ЦМКЛ № 6 м. Донецька. 2009-2010 р. - Участь у клінічних випробуваннях в рамках мультицентрового клінічного дослідження "Ефект вагінального! Застосування прогестерону для Попередження передчасно пологів у жінок з укороченим Шийках матки". Виконувала роль координатора центру. У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою: "Діагностика, лікування та профілактика фетоплацентарної недостатності у жінок, які страждають варикозною хворобою". Присвоєно вчений ступінь кандидата медичних наук. Є автором 60 наукових публікацій, з яких 6 задекларовані патентами на винахід.
Основна спеціалізація:
Діагностика та лікування патологічних станів жіночої репродуктивної системи: патологія шийки матки, запальні процеси органів малого тазу, гінекологічна ендокринологія, планування сім'ї та контрацепція, безпліддя, доброякісні новоутворення жіночих статевих органів, спостереження за вагітною, невідкладні стани, дитяча гінекологія. Кольпоскопія, біопсія, введення внутрішньоматкових контрацептивів, вишкрібання порожнини матки, хірургічна ендоскопія, УЗ-діагностика патології органів малого тазу, гінекологічні та акушерські операції, діагностика прохідності маткових труб.

Відгуки про лікаря Шемякова Марина Олександрівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук