Медичний порталЛікаріКиївГінекологКурулюк Зоряна Феодосіївна
Курулюк Зоряна Феодосіївна

Курулюк Зоряна Феодосіївна

Гінеколог Акушер

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
12 років
+38 (044) 393-00-00
info@medisvit.com

Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Буковинську Державну медичну академію в 2002 році. У період з 2002 по 2004 роки проходила інтернатуру за спеціалізацією "акушерство та гінекологія".
З 2004 року працювала лікарем стаціонару пологового будинку № 1 м. Чернівці. За час роботи згідно графіка ротацій працювала у відділеннях: патології вагітних, акушерському, післяпологовому, детоксикації та нетрадиційних методів лікування, консервативному та оперативному гінекологічному відділеннях, а також у відділенні додаткових медичних послуг.
На даний час крім медичних центрів "МЕДІСВІТ" працює також лікарем акушером-гінекологом Поліклініки № 1 Солом'янського району. Підвищувала кваліфікацію на наступних циклах тематичного удосконалення: "Питання репродукції, ендокринології та еферентних методів лікування в практиці акушера-гінеколога", "Кольпоскопія та запальні захворювання шийки матки", "Сучасні принципи і техніка оперативних втручань в акушерстві та гінекології", "Екстрагенітальна патологія вагітних".
Основна спеціалізація:
Діагностика та лікування фонових і передракових захворювань шийки матки (кольпоскопія, біопсія, радіохвильова коагуляція і ексцізія, лазерна вапоризації, кріодеструкція), генітальних інфекцій і запальних процесів, гормональних порушень (патологічний клімакс, передменструальний синдром, порушення менструального циклу), безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників і матки, підбору методу контрацепції, введення та видалення ВМС.

Відгуки про лікаря Курулюк Зоряна Феодосіївна

Ірина

02.03.2015 в 11:59

Большое спасибо за профессионализм и внимание, очень рада что прохожу лечение у Курулюк З.Ф. Достойный врач.

До цього лікаря у нас є коментарі на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук