Медичний порталЛікаріКиївДерматологМиколаєва Зоя Ахмедівна
Миколаєва Зоя Ахмедівна

Миколаєва Зоя Ахмедівна

Дерматолог Венеролог Косметолог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
15 років
+38 (044) 393-00-00
info@medisvit.com

Сховати карту

Про лікаря

Лікар-дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук, косметолог, лазеротерапевт, мезотерапевт.

У 2006 році закінчила аспірантуру на базі кафедри шкірних і венеричних хвороб НМУ ім. Богомольця. Працювала в клініці лазерної косметології.

У 2000 році пройшла курси з лікарської косметології на базі Інституту краси. У 2008 році закінчила курси косметолога і мезотерапевта на базі школи краси Світлани Юдіної. З 2000 року є членом української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів.

Учасник щорічних конференцій української асоціації лікарів дерматологів і косметологів (2004, 2005, 2006 р.). Автор 12 наукових друкованих праць з питань дерматології та косметології, яка публікувалася в українських та закордонних наукових журналах.

Стаж роботи - 10 років.

Основна спеціалізація:

Володіє методиками лазерного видалення пігментації, судинної патології, доброякісних новоутворень шкіри, татуювань. Проводить поверхневі, серединні і глибокі лазерні пілінги. Володіє методикою діатермокоагуляції, кріодеструкції, кріотерапії, технікою лікувального, косметичного і пластичного масажу обличчя, вакуумного масажу тіла на апаратах LPG та Скин-тонік, всіма видами хімічного пілінгу, механічного та ультразвукового очищення обличчя.

Відгуки про лікаря Миколаєва Зоя Ахмедівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук