Медичний порталЛікаріКиївГінекологБансал Алла Вікторівна
Бансал Алла Вікторівна

Бансал Алла Вікторівна

Гінеколог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
Стаж роботи:
19 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-гінеколог першої категорії.
Закінчила Харківський медичний державний університет в 1990 р. Закінчила інтернатуру на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти - по гінекології - у 1998. Отримала ступінь Магістра з акушерства та гінекології в 2000 р. в Харківській медичній академії післядипломної освіти. Отримала спеціалізацію по УЗД в гінекології в 2007 р. У КМАПО ім Шупіка
З 1998 по 2004 рр.. працювала в пологовому будинку № 11 м. Харкова лікарем акушером-гінекологом у відділенні гінекологічного стаціонару. З 2004 по 2007 рр.. працювала в ЦРЛ Краснопільська в Сумській області у відділенні гінекології лікарем акушером-гінекологом в стаціонарі гінекології. Працює в КМКЛ № 1 КЦРЗ у відділенні різнопрофільних репродуктивної патології з 2007 по теперішній час лікарем акушером-гінекологом.
Постійна учасниця спеціалізованих медичних конференцій.
Основна спеціалізація
Діагностика та лікування патологій шийки матки, біопсія, кріодеструкція, радіохвильова ексцизія, лазерна вапоризації, діагностика і лікування безпліддя, гормональних порушень, клімактеричних розладів, лікування ЗПСШ. Підбір контрацепції, ведення вагітності, діагностика і лікування функціональних кіст і яєчників, гіперпластичних процесів в ендометрії, міоми матки, ультразвукова діагностика в гінекології.

Відгуки про лікаря Бансал Алла Вікторівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук