Медичний порталЛікаріКиївУрологШлотгауер Олександр Артурович
Шлотгауер Олександр Артурович

Шлотгауер Олександр Артурович

Уролог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
Стаж роботи:
11 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчив Харківський державний медичний університет в 1999 р. в 2001окончіл інтернатуру по урології, в 2003 р. закінчив клінічну ординатуру з урології в Харківському ДМУ. Має спеціалізацію з онкоурології. Є постійним членом конференцій і тематичних з'їздів.
З 2001 р. працював лікарем-урологом в андрологічний відділенні Харківського обласного центру урології і нефрології. З 2006 по 2008 рр.. працював в академічній клініці "Vivantes" в м.Берлін, Німеччина, проводив прийом хворих з ургентної і планової урологічною патологією. З 2009 по 2011 рр.. працював лікарем-урологом в Харківському обласному клінічному центрі урології і нефрології - лікар приймального відділення (відділення діагностики) - проводив прийом і вів хворих з ургентної урологічною патологією.
Основна спеціалізація:
Проводить консультування та ведення пацієнтів з урологічними захворюваннями: хронічним і гострим простатитом, уретритом, візікулітом, орхоепідідіміта, безпліддям, імпотенцією. Лікує пієлонефрит, цистит, сечокам\'яну хворобу, доброякісну гіперплазію передміхурової залози. Володіє оперативними методами лікування.

Відгуки про лікаря Шлотгауер Олександр Артурович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук