Медичний порталЛікаріКиївКардіологЧепелевська Людмила Іванівна
Чепелевська Людмила Іванівна

Чепелевська Людмила Іванівна

Кардіолог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
44 роки
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-кардіолог вищої категорії.
Закінчила лікувально-профілактичний факультет Туркменського державного медичного інституту. Пройшла інтернатуру по терапії на базі Другого терапевтичного відділення республіканської клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.
Постійно бере участь у науково-практичних конференціях з сімейної медицини, відвідувала школи американсько-австрійського фонду та інституту кардіології ім. М. Д. Стражеска, засідання Української асоціації лікарів-інтерністів, на яких обговорювалися нові проблеми медицини, актуальні питання діагностики та лікування захворювань. Брала участь у роботі Міжнародного кардіологічного восьмого Національного конгресу України, освітнього курсу Української асоціації лікарів-інтерністів. Щорічно протягом 2001-2008 р. бере участь в "Зимових школах асоціації лікарів-інтернів України", зокрема в 2007 році як доповідач. У червні 2008 р. брала участь у роботі міжнародного кардіологічного форуму "Hypertension Berlin 2008" у м. Берлін. Має міжнародні та вітчизняні сертифікати напрямків терапії і кардіології.
Основна спеціалізація: Володіє сучасними методиками діагностики та лікування серцево-судинних захворювань. Спеціаліст з лікування ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби.

Відгуки про лікаря Чепелевська Людмила Іванівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук