Медичний порталЛікаріКиївПедіатрГнілоскуренко Ганна Валеріївна
Гнілоскуренко Ганна Валеріївна

Гнілоскуренко Ганна Валеріївна

Педіатр

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
Стаж роботи:
16 років
+38 (044) 393-00-00
info@medisvit.com

Сховати карту

Про лікаря

Лікар-педіатр першої категорії. Кандидат медичних наук.
Закінчила Національний медичний університет у 1999 р., спеціальність "Педіатрія", інтернатура за спеціальністю "Педіатрія". Була магістрів та аспірантів кафедри педіатрії № 4 національного медичного університету ім. О. Богомольця. Захистила кандидатську дисертацію на тему: "Клінічне значення урофлоуметрія і миография для діагностики енурезу у дітей". Має 17 наукових праць і 3 патенти на винахід. Співавтор методичних рекомендацій для лікарів "Діагностика та лікування енурезу у дітей". Постійний учасник науково-практичних конференцій та конгресів педіатрів.
Працювала в Дитячій клінічній лікарні № 6 (у відділеннях грудного дитинства, старшого дитинства, КАРДІОРЕВМАТОЛОГІЧНИЙ, функціональної діагностики). Також працювала в клініці "Ладістен" м. Києва (лікар-педіатр, лікарем-озонотерапевтів, головним лікарем). Має досвід лікувальної та освітньої роботи в приватній гімназії "Домінанта".
Основна спеціалізація:
Володіє методиками діагностики та лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів у дітей різного віку. Володіє методикою оцінки харчування, фізичного і психомоторного розвитку, Консультує дітей раннього віку з питань Вигодовування, турботі та розвитку, здійснює супровід профілактичної вакцинації у дітей. 

Відгуки про лікаря Гнілоскуренко Ганна Валеріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук