Медичний порталЛікаріКиївЕндокринологНечай Олександра Юліївна

Нечай Олександра Юліївна

Ендокринолог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
Стаж роботи:
19 років
+38 (044) 393-00-00
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за спеціальністю «лікувальна справа» в 1998 р. Має сертифікати спеціаліста та досвід роботи в клінічній лабораторній діагностиці. У 2007 р. отримала спеціалізацію за фахом «терапія» і «ендокринологія» в НМАПО ім. П.Л. Шупика. 2007-2012 рр.. працювала лікарем-ендокринологом в ТОВ «Біофармтех», вела стаціонарних і амбулаторних пацієнтів. Крім «Медісвіт» працює в ТОВ «Дієт Центр» з 2012 по теперішній час лікарем-ендокринологом, веде поліклінічний прийом пацієнтів (з проблемами ожиріння). Є учасником національних конгресів та тренінг-програм по ендокринології та збалансованому харчуванню.

Основна спеціалізація:

Володіє навичками діагностики та лікування захворювань ендокринної системи та порушень обміну речовин, веде пацієнтів з цукровим діабетом, пацієнтів з діабетичною нефропатією, нейропатією, ангиопатией. Займається діагностикою та лікуванням пацієнтів з патологією щитовидної залози, веде пацієнтів після оперативних втручань на щитовидній залозі, з аутоімунними процесами і вузловим зобом.

Займається питаннями ожиріння і зайвої ваги: ​​виявлення причин, лікування та попередження ускладнень (серцево-судинної патології, цукрового діабету).

Займається питаннями діагностики патології та лікування наднирників, гіпоталамічного синдрому, метаболічного синдрому, остеопорозу, патології паращитовидних залоз.

Відгуки про лікаря Нечай Олександра Юліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук