Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Медісвіт"
Медичний центр Медісвіт

Медичний центр "Медісвіт"

Медичний центр , Дитяча клініка, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Стоматологія

вул. Р.Окіпної, 4 Б , Київ, Київська область
Пн-Пт: 7.30 - 21.00 Сб-Нд: 9.00 - 18.00
+38 (044) 393-00-00
info@medisvit.com
Сховати карту
Філії:
Медичний центр "Медісвіт"
Дніпровська Набережна, 25

Про установу

"МЕДІСВІТ" - це сучасні медичні центри для дорослих і дітей з найкращим співвідношенням ціна/якість. За рахунок оптимізації процесів, довгострокових програм і ефективної системи стимулювання персоналу нам вдалося встановити справедливі ціни.

Сучасне оснащення медичних центрів дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів з попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Медичні центри оснащені новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.

У медичній практиці все залежить від кваліфікації, досвіду та особистих якостей лікаря, тому "МЕДІСВІТ" приділяє велику увагу якісному підбору персоналу. Лікарі медичних центрів володіють великим професійним досвідом, люблять свою роботу і орієнтовані на досягнення максимального результату у вирішенні медичних проблем з дотриманням принципу справедливої ​​ціни. У компанії створені унікальні умови для професійного розвитку лікарів, впровадження новітньої медичної практики.

"МЕДІСВІТ" веде бізнес чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням медичних центрів є точне і лише необхідне призначення обстежень і медикаментів.

"МЕДІСВІТ" подбав, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані поруч, з нами легко зв'язатися, ми працюємо в потрібний для Вас час, без вихідних. Запис на прийом до лікаря попередня, що виключає черги в клініці. Робота в медичних центрах організована за принципом «однієї двері»: консультації, діагностика та забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.

Спеціалісти

Терапевт, Уролог, Офтальмолог (окуліст), Гінеколог, Хірург, Травматолог, Проктолог, Ендокринолог, Невролог, Дерматолог, Онколог, Мамолог, Отоларинголог (ЛОР), Кардіолог, Стоматолог, Гастроентеролог, Алерголог

Відгуки про Медичний центр "Медісвіт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук