Медичний порталЛікаріКиївАкушерРудагіна Наталія Петрівна
Рудагіна Наталія Петрівна

Рудагіна Наталія Петрівна

Акушер Гінеколог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
Стаж роботи:
18 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила лікувальний факультет Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця в 1999 р. за фахом "гінекологія". Отримала спеціалізацію по онкогінекології в 2004 р. Пройшла курс «УЗД в акушерстві та гінекології» в 2011 р. в Медичної Академії післядипломної освіти ім Шупика.

Працювала в пологовому будинку № 7 м. Києва з 1999 по 2001 рр.. лікарем акушером-гінекологом. З 2001 по 2007 р. працювала в Київській міській онкологічній лікарні гінекологом-онкологом в онко-гінекологічному відділенні. З 2007 по 2009 р. працювала в приватній клініці «Герос» лікарем гінекологом, проводила консультативний прийом гінекологічних хворих, виконання малих оперативних втручань. Клініка «Борис» - з 2007 по 2009 рр. - працювала гінекологом-онкологом, акушером-гінекологом, проводила консультативний прийом гінекологічних хворих. Медичний центр «Синергія Мед» - з 2008 по 2012 рр. - працювала гінекологом-онкологом, акушером-гінекологом, проводила консультативний прийом, виконувала малі оперативні втручання. Клініка «Медікс» з вересня 2012 р. по сьогоднішній час - лікар гінеколог. Є учасником конференцій з питань онкологічної патології у жінок, постійний учасник спеціалізованих конференцій з акушерства та гінекології.


Основна спеціалізація:

Володіє діагностичними та лікувальними методиками в амбулаторній гінекології (кольпоскопія, кріохірургічні втручання, роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки, поліпектомії, установка і зняття ВМС) виконує всі види порожнинних гінекологічних операцій; володіє методикою гінекологічного УЗД та УЗД молочних залоз, володіє методами діагностики та лікування патології шийки матки, лікування ЗПСШ, гормональних порушень, гіперпластичних процесів ендометрію, міом матки, функціональних кіст, яєчників, а також захворювань молочних залоз.

Відгуки про лікаря Рудагіна Наталія Петрівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук