Медичний порталЛікаріКиївГінекологДордука Вікторія Григорівна

Дордука Вікторія Григорівна

Гінеколог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
20 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-гінеколог першої категорії.
Закінчила НМУ ім. Богомольця О.О. в 1998 р. Отримала спеціалізацію "лікар акушер-гінеколог" в 1997 р. в КАПО ім. Щупика. Пройшла курс по кольпоскопії в 2003р. в Київській міській онкологічній лікарні.
Працювала в Київській міській студентській поліклініці з 1997 по 2012 рр.. лікарем-гінекологом. Проводила прийом гінекологічних пацієнтів, проводила гінекологічні проф.осмотри, була в.о. завідувача гінекологічним відділенням.
Є постійним учасником тематичних круглих столів, конференцій та симпозіумів. Проводить лекції, і бесіди зі студентами про здоровий спосіб життя, контрацепції, профілактики абортів та венеричних захворювань, а також про значення

Основна спеціалізація

Володіє методиками проведення розширеної кольпоскопії, гінекологічних процедур, проводить хірургічні маніпуляції при патології шийки матки та кондиломах. Володіє методами діагностики та лікування запальних захворювань жіночої статевої сфери (кольпіти, цервіцити, сальпінгоофорити), займається діагностикою та лікуванням фонових і передпухлинних захворювань шийки матки, діагностикою та лікуванням ЗПСШ, лікуванням функціональних кіст, підбором контрацепції.

Відгуки про лікаря Дордука Вікторія Григорівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук