Медичний порталЛікаріКиївЕндокринологВолобаєва Людмила Юріївна
Волобаєва Людмила Юріївна

Волобаєва Людмила Юріївна

Ендокринолог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
likar@endokrinolog.kiev.ua
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа", пройшла інтернатуру на базі відділення ендокринології Київської обласної лікарні та київського міського ендокринологічного Центру НМАПО ім. П. Л. Шупика. Пройшла спеціалізацію з ендокринології, тематичні удосконалення на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика: "Гінекологічна ендокринологія", "Сучасні схеми інсулінотерапії у хворих на цукровий діабет 1 та 2 типу", "Діагностика та лікування метаболічного синдрому". У 2011 р. прісвоєна спеціальність дитячого ендокрінолога.
Має досвід роботи в приватних і державних медичних установах. Брала участь в освітніх передачах на телебаченні. Підвищила кваліфікацію на базі київського міського ендокринологічного Центру НМАПО ім. П. Л. Шупика за темою "Лікування хворих з діабетичною нейропатією і синдромом діабетичної стопи".
Основна спеціалізація
Володіє методиками діагностики та лікування захворювань ендокринної системи: щитовидної залози (оцінка результатів УЗ-діагностики, пункційної біопсії, гормональних показників).
Спостереження після операцій на щитовидній залозі, консультації щодо спірних питань по необхідності оперативного втручання.
Діагностика та лікування цукрового діабету, підбір правильного харчування, корекція інсулінотерапії, індивідуальна "школа діабету".
Встановлення інсулінових помп, систем постійного контролю рівня глюкози (CGMS).
Спостереження вагітних на тлі ендокринної патології.
Корекція ваги, підбір індивідуальних програм.
Лікування захворювань наднирників.
Гірсутизм - виявлення причин і корекція надмірного росту волосся.
Діагностика та лікування метаболічного синдрому.
Консультації та огляди в рамках підготовки до оперативних втручань, санітарно-курортного лікування, плановій диспансеризації.
Різнобічне обстеження пацієнтів з "незрозумілим діагнозом".

Відгуки про лікаря Волобаєва Людмила Юріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук