Медичний порталЛікаріКиївНеврологДаценко Ірина Василівна
Даценко Ірина Василівна

Даценко Ірина Василівна

Невролог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
14 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-невролог першої категорії, кандидат медичних наук.
Закінчила Буковинську державну медичну академію за спеціальністю лікувальна справа. Інтернатуру за фахом "неврологія" проходила на базі кафедри неврології № 1 Київської медичної академії післядипломної освіти лікарів ім. П. Л. Шупика МОЗ України.
Пройшла підготовку та вдосконалення на курсах "Рефлексотерапія при захворюваннях нервової системи", "Клінічне застосування ультразвукової допплерографії", "Актуальні итання неврології".
Мала досвід роботи лікарем-невропатологом у неврологічному відділенні Київської клінічної лікарні № 15, Київської міської клінічної лікарні № 18, у відділенні реабілітації хворих з порушенням мозковий кровообіг ДУ  "Інститут геронтології Академії Медичних Наук України".
Регулярно відвідувала і брала участь в наукових симпозіумах і конференціях. Брала участь в організації міжнародних неврологічних конференціях м. Судак у 2005-2009 рр.. Опублікувала 17 наукових праць, 1 видання методичних рекомендацій, одержала патент на корисну модель 2000 "Спосіб реабілітації хворих, які перенесли півкульний ішемічний інсульт".
Основна спеціалізація:
Судинні захворювання нервової системи, вегетативна дисфункція, больові синдроми.

Відгуки про лікаря Даценко Ірина Василівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук