Статті

 • Що робити, коли болить горло

  Найчастіше дорослі та маленькі пацієнти приходять до ЛОР або сімейного лікаря з болем у горлі. Добре, коли вони звертаються до фахівця....

  Перейти >>
 • Як відрізнити застуду від алергії

  УВам знайоме відчуття, коли ніс закладений, непокоїть нежить, з очей течуть сльози, а горлі перчить? І все це водночас. Більшість із нас приймає ці симптоми за застуду. Але що якщо це ознаки алергії, адже вона проявляється так само?....

  Перейти >>
 • Як відновити нюх після коронавірусу

  Близько 56-85% пацієнтів із COVID-19 помічають у себе порушення нюху під час хвороби. При цьому приблизно 70% він зникає повністю...

  Перейти >>
 • Чек-ап організму – що потрібно знати

  У західних країнах високо розвинена медицина здорової людини. Європейці та американці чудово знають, що будь-якій хворобі набагато простіше запобігти, ніж вилікувати....

  Перейти >>
 • Як відновити нюх після коронавірусу

  Близько 56-85% пацієнтів із COVID-19 помічають у себе порушення нюху під час хвороби. При цьому приблизно 70% він зникає повністю...

  Перейти >>
 • Аксесуари для слухових апаратів

  Сьогодні технології слухопротезування активно розвиваються і удосконалюються. Виробники впроваджують все більше інноваційні розробки, що дозволяють розширити можливості слухових рішень..

  Перейти >>
 • Сучасні технології слухових апаратів

  Слухові апарати як такі з'явилися на початку 20-го століття. До цього люди намагалися компенсувати втрату слуху за допомогою слухових ріжків, трубок і навіть рогів тварин.

  Перейти >>
 • Електрофорез з лікарськими засобами

  Лікарський електрофорез - це метод фізіотерапії, який активно застосовуються в сучасній медицині. Процедура, в ході якої в організм вводяться лікарські засоби під дією електричного струму.

  Перейти >>
 • Алергія на холод

  Холодову алергію можна сплутати з проявами інших алергічних реакцій. Про неї поки мало що відомо, і людина може не знати, що подразником став саме холод. Найчастіше вона проявляється, коли температура опускається нижче -10 С.

  Перейти >>
 • Які вітаміни нам потрібні восени

  Про сезонний авітаміноз ходить багато міфів. Один з них - що він трапляється тільки взимку і на початку весни. Вважається, що людина набрала достатньо вітамінного запасу влітку, коли їв свіжі фрукти, ягоди, овочі. Але це невірно - запасу до весни не вистачить.

  Перейти >>
 • Кишкова паличка

  В організмі людини живе ентеробактерій, яка називається по науковому ешерихій, а в народі кишкова паличка. Існує думка, що вона небезпечна і призводить до важких захворювань.

  Перейти >>
 • ЯК ПІДВИЩИТИ ІМУНІТЕТ У ДОМАШНІХ УМОВАХ

  Імунологія предмет для гарячих суперечок. Одні вважають, що імунітет не особливо впливає на здоров'я. Інші кажуть, що якщо він ослаблений, людина буде хворіти, не перестаючи. Хто ж правий? Давайте розбиратися!

  Перейти >>
 • ФУНКЦІЇ СЛУХУ

  Ми навіть не замислюємося про те, наскільки важливу роль в нашому житті відіграє слух. І лише ті люди, у яких він починає падати, розуміють, як ця проблема обмежує життя. Вона виходить далеко за фізіологічну площину. Розлади слуху - це помітне зниження якості життя і поступово ізоляція від соціуму. Розглянемо основні функції, які виконує в житті людини слух.

  Перейти >>
 • Комп'ютерна машинна стенографія - вид комунікацій

  Сотні років філософи, теологи, лікарі та педагоги міркували про те, що драматичну проблему неможливості чути і розуміти людську мову потрібно не просто аналізувати. Потрібно шукати її рішення

  Перейти >>
 • ХВОРОБА МЕНЬЄРА: ПРИЧИНИ, СИМПТОМАТИКА І ТЕРАПІЯ

  Хвороба Меньєра - це патологія внутрішнього вуха, що характеризується запамороченнями, шумом у вухах і погіршенням слуху. Дане захворювання має запальний характер і обумовлено скупченням рідини у внутрішньому вусі. Воно завдає чимало дискомфорту, оскільки крім слуху впливає і на вестибулярні функції. На щастя, при своєчасному зверненні хвороба Меньєра виліковна.

  Перейти >>
 • Лікування нежитю під час вагітності

  Нежить - це завжди неприємно. Начебто і підвищення температури немає, і нічого не болить, але відчуття забитого носа не дає спокійно жити. Особливо якщо це супроводжується постійним скупченням слизу в ніздрях. Порад як вилікувати нежить існує величезна кількість. Можна звернутися до медичного закладу, лікуватися народними методами або чекати, поки проблема зникне сама по собі. Але справа сильно ускладнюється, якщо мова іде про нежить в період жіночої вагітності.

  Перейти >>
 • Остеохондроз - причина звернутися до невропатолога

  Сидяча робота може бути дуже цікавою і максимально прибутковою, але є один її недолік, від якого страждає кожен офісний працівник - захворювання хребта. Як би ми не старалися, але тримати спину в правильному положенні по 8 годин 5 днів на тиждень (а можливо і більше) дуже складно. Вже через кілька місяців сидячої праці з'являється дискомфорт у шийному та поперековому відділах, який може стати сигналом до розвитку остеохондрозу. При перших же симптомах рекомендується звернутися в мед. центр у вашому місті.

  Перейти >>
 • Літній раціон. Поради лікаря дієтолога

  Літо - це прекрасний період для загального оздоровлення організму і його насичення вітамінами. На прилавках магазинів з'являється все більше натуральних продуктів, ягід і фруктів, повз які просто неможливо пройти повз.

  Перейти >>
 • Прояви і причини ревматизму

  Ревматизм - небезпечне захворювання, яке вражає сполучні тканини організму. Провокатором є стрептококова інфекція, яка трапляється, найчастіше, при ангіні. Сполучні тканини є в будь-якому органі і системі організму. Але найбільше до ревматизму схильний серцевий м'яз, судини і суглоби. У медицині також можна зустріти такі визначення ревматизму, як ревматичний артрит і ревматична лихоманка.

  Перейти >>
 • Особливості роботи лікаря-імунолога

  З моменту появи медичних препаратів, віруси і бактерії мутували, намагаючись їм протистояти. Щорічно з'являється безліч нових збудників, тому імунній системі організму не завжди вдається впоратися із захворюваннями. Саме над вирішенням даної проблеми і працює лікар-імунолог.

  Перейти >>

 • Як позбутися зубного болю в домашніх умовах

  Зубний біль зводив з розуму людей у ​​всі часи. Звичайно, сьогодні ми маємо можливість звернутися за допомогою до державної або приватної клініки, де стоматолог Кривий Ріг швидко позбавить нас від страждань. Але як бути, якщо проблема проявила себе вночі, або у вихідний день, коли ви за містом?

  Перейти >>
 • Специфіка роботи лікаря-гематолога

  Гематологія в перекладі з англійської означає два слова: кров (haimatos) і вчення (logos). Отже, гематологія - це наука про кров. А гематолог Запоріжжя - це лікар, який знає все про кровоносну систему, а також займається лікуванням і профілактикою захворювань пов'язаних з кров'ю.

  Перейти >>
 • Діти та домашні тварини

  У маленьких дітей постійно виникає величезна кількість бажань, більшість з яких батьки з радістю виконують. Але є одне, яке здатне завести в безвихідь навіть найбільш лояльних батьків: бажання завести домашню тваринку. Що ж робити, якщо дитина готова до сусідства пухнастого, або пернатого створіння?

  Перейти >>
 • Що лікує загадковий лікар-вертебролог

  Зовсім нещодавно у списку працівників медицини з'явився загадковий лікар-вертебролог. Більшість людей й досі не здогадуються, чим же саме займається цей спеціаліст і що саме він лікує. Але все ж, якщо такий лікар існує, то, можливо, колись він зможе нам допомогти.

  Перейти >>
 • Лікування гаймориту в домашніх умовах

  Гайморит - дуже неприємна і тривала хвороба, що викликає безліч незручностей. Нежить, який не припиняється, здатний звести з розуму будь-яку людину, тому лікувати його потрібно відповідально і дуже інтенсивно.

  Перейти >>