Медичний порталЛікаріКиївАлергологКомпанченко-Голубовська Тетяна Анатоліївна
Компанченко-Голубовська Тетяна Анатоліївна

Компанченко-Голубовська Тетяна Анатоліївна

Алерголог Пульмонолог

Медичний центр "Медісвіт"
Київська область, Київ
Медичний центр "МЕДІСВІТ", вул. Дніпровська Набережна, 25 та вул. Раїси Окіпної, 4-Б
Стаж роботи:
22 роки
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар алерголог-пульмонолог вищої категорії.
Мала досвід роботи в міській клінічній лікарні № 8 та у міському алергоцентре. Автор 5 наукових друкованих праць. Регулярно бере участь у міжнародних конференціях. Учасник Європейського з'їзду алергологів (Берлін в 2008 р.).
Основна спеціалізація:
Займається лікуванням бронхіальної астми різного ступеня тяжкості, хронічними обструктивними бронхітами, захворюваннями легенів: пневмосклероз, емфізема. Також на алергічні риніти, полінози (реакцією на цвітіння рослин, які проявляються ринітом, кон'юнктивітом, бронхоспазмом), гострої і хронічної кропив'янки, харчової алергією і алергічні контактні дерматити. Проводить дослідження функції зовнішнього дихання, специфічну алегро-діагностику (діагностика з алергенами), специфічну імунотерапію (лікування алергенами).

Відгуки про лікаря Компанченко-Голубовська Тетяна Анатоліївна

Inna Kusion

28.02.2014 в 16:21

Месяц назад я была на приёме у врача Голубовская-Компанченко Татяна Анатольевна. Я благодарю вас за помощь, та то что вы вернули меня к нормальному образу жизни. Поставили диагноз и назначили правильное лечение. Такие врачи как Татьяна Анатольевна заслуживают большое уважение. Огромное вам спасибо за ваш профессионализм, за то что вы врач с большой буквы. Успехов вам и процветания!

Додати відгук