Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "Естетікс"
Стоматологія Естетікс

Стоматологія "Естетікс"

Стоматологія

пр-т Червонозоряний, 126г , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 09.00 - 20.00, субота: 10.00 - 17.00
Головний лікар
Лысенко Алла Анатольевна
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка «ЕСТЕТІКС» була відкрита в 2007 році. Клініка розташована в Голосіївському районі за адресою: проспект Червонозоряний 126г, поруч зі станцією метро Деміївська (зупинка Мистецька). Є власна парковка, зручний під'їзд, пандус для інвалідів.
Прийом в клініці ведуть дипломовані фахівці першої вищої категорії, які не тільки вилікують Ваші зуби, але і вирішать будь-яке естетичне завдання будь-якої складності за допомогою безметалевої кераміки, новітніх реставраційних фотополімерів, дентальних імплантів, безпечного відбілювання зубів. Цифровий рентген дозволяє робити безпечні та якісні знімки зубів, які не зіпсуються з часом. При найвищій якості робіт і матеріалів, наші ціни дуже демократичні і розраховані на пацієнтів з різним рівнем достатку.
Завітайте до нас на безкоштовну консультацію і лікар-стоматолог визначить терміни робіт та їх вартість. Нам довіряють провідні страхові компанії, тому що наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у наукових семінарах та конференціях.

Науковий консультант клініки - професор, доктор медичних наук, Процик Володимир Семенович. Директор клініки - кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, Процик Володимир Володимирович.

Ми хочемо, щоб Ваші зуби були не тільки здоровими, але і красивими, адже зоровий образ людини формується в нас за секунди і визначальну роль у ньому грає усмішка!

Відгуки про Стоматологія "Естетікс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук