Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "Усі 32"
Стоматологічний центр Усі 32

Стоматологічний центр "Усі 32"

Стоматологія

пр. Оболонський, 18 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 9.00-18.00
+38 (044) 411- 29- 53,
+38 (044) 485- 03- 03
Сховати карту

Про установу

Наш центр стоматології відкрився на Оболоні у вже далекому 1997 році. Тоді клініка була першою приватною стоматологією на Оболоні , яка була відкрита за всіма правилами і з урахуванням вимог закону. Вже пройшло багато часу. Багато що змінилося в медицині , але незмінним і раніше залишається прагнення допомогти людям. Головним принципом нашої роботи ми вважаємо боротьбу за кожен здоровий зуб та індивідуальний підхід до наших пацієнтів . Рівень медицини та новітнє обладнання дозволяють відновити здоров'я і красу зубів навіть у разі серйозних пошкоджень і травмування .

На сьогоднішній день при виборі стоматологічної клініки , в першу чергу , актуально звертати увагу на фахівців , які в ній працюють. Якщо вам потрібен дійсно кваліфікований стоматолог , Київ готовий запропонувати широке розмаїття спеціалізованих клінік , серед яких саме наша користується кращою репутацією. Дуже важливо звернутися до професіонала , який також має в своєму розпорядженні елементарними людськими якостями. Саме фахівці нашої клініки підходять під даний критерій . Наша стоматологія на оболоні (Київ) готова прийняти і уважно вислухати пацієнта , запропонувати найкраще вирішення проблеми і надати максимально результативне лікування .

Якщо вам потрібен кваліфікований стоматолог (Київ , Оболонь), слід шукати оперативне , якісне та безболісне лікування зубів , яке поєднується з доступною ціновою політикою. Всім нам з дитинства знайомі страхітливі звуки борної машини, і страх зубного болю сковує вже на порозі зубного лікаря . Клініка стоматології на Оболонському проспекті готова допомогти перебороти ваш страх і в короткі терміни вирішити всі проблеми з зубами. Ваш особистий зубний лікар в нашій стоматології буде терплячим , дбайливим , доброзичливим і максимально компетентним у будь-якому питанні, що стосується лікування зубів.

Секрет нашого успіху полягає в безпечному , повноцінному і доступному лікуванні , кожен лікар у нашій стоматології готовий нести відповідальність за кожного пацієнта і за те , щоб він завжди залишався задоволений наданим тут сервісом , не забуваючи рекомендувати наші послуги людям свого оточення. Клініка стоматології на Оболонському проспекті не звикла економити на інструментах , препаратах і матеріалах , ми вкладаємо власні інвестиції тільки в найбільш сучасні та нові розробки у сфері стоматологічних послуг. Завдяки такому підходу наша стоматологія (Оболонь ) здатна забезпечити високу якість реставрації та лікування зубів.

Наші фахівці вміло стимулюють багатьох пацієнтів відвідувати стоматологічні клініки на оболоні за рахунок безболісності практично всіх операцій з лікування зубів. Перед кожною процедурою обов'язковим є введення анестетика з урахуванням індивідуальної переносимості медикаментів пацієнтом.

Якісна обробка інструментів дозволяє забезпечити інфекційну безпеку. Ми готові поручитися за компетентну роботу медичного персоналу , яким володіє наша стоматологія (Київ , Оболонь). Ми використовуємо тільки стерилізаційну температуру і високопрофесійні дезінфікуючі засоби . За рахунок використання одноразових засобів гігієни та інструментів наша стоматологія на Оболоні гарантує повну інфекційну безпеку. Стерилізація та дезінфекція завжди проходить згідно з санітарними правилами і регулярні перевірки тільки підтверджують професіоналізм , яким володіє розглянута стоматологія ( Оболонь).

Якість стоматологічних послуг , які надає наша стоматологія на Оболоні , підвищується за рахунок проведення операцій в чотири руки.

Технологія застосування витратних матеріалів та їх широке розмаїття дозволяють збільшити ефективність лікування , яке пропонує дана стоматологія (Київ , Оболонь).

Наша стоматологія на Оболоні ( Київ) підходить для всієї родини , оскільки в особі наших кваліфікованих лікарів ви зможете знайти надійного стоматолога на довгі роки.

Багато пацієнтів вже вважають нас сімейної клінікою і ми готові до нових клієнтів . Ми подбаємо про те , щоб ваша посмішка виблискувала !

Відгуки про Стоматологічний центр "Усі 32"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук