Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Металліон"
Стоматологічна клініка Металліон

Стоматологічна клініка "Металліон"

Стоматологія

вул. Фізкультури, 1 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 8.00- 20.00
+38 (044) 287-44-83

+38 (098) 106-58-58
Сховати карту

Про установу

 

Стоматологічна клініка " Металліон " рада запропонувати Вашій увазі великий коло послуг з профілактики та лікування захворювань зубів і періодонта , також зверніть увагу на послуги естетичної медицини , які подарують Вам сліпучу посмішку , а разом з нею , і впевненість в собі.

Стоматологія сьогодні - це не тільки безболісне і якісне , але ще й доступне лікування . Наша клініка звертає Вашу увагу на велику різноманітність наданих стоматологіческіех послуг , вартість кожної з яких , визначається в кожному конкретному випадку й залежить від ціни витратних матеріалів , складності лікування , необхідності в додаткових витратах або лікуванні виявленої в процесі патології , Зверніть увагу на розділ сайту з цінами на лікування , в середньому , вони у нас нижчий ніж в інших клініках.

Ми розвіємо міф про те , що професійна стоматологія Київ - тільки для найбагатших. Наші лікарі допоможуть Вам уникнути зайвих витрат , при об'ємних роботах нададуть знижки і отриманий в підсумку результат дозволить Вам посміхатися без сорому !

Досвідчені лікарі - стоматологи

Більше 20 років роботи.

Лікування без болю.

Протезування .

Зручне розташування клініки .

Гарантія на все лікування .

Приємні ціни і система знижок .

Безболісно , акуратно і професійно наші лікарі нададуть Вам допомогу у вирішенні Ваших стоматологічних проблем у Києві . У випадку, якщо у Вас є медична страховка - зайдіть в наш розділ Медичне страхування та ознайомтесь із правилами .

Лікарі нашої стоматологічної клініки - це добрі і порядні люди , фахівці стоматологи зі стажем роботи від 20 років. Наш персонал постійно проходить вдосконалення на курсах і підвищує кваліфікацію.

 

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічна клініка "Металліон"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук