Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "DenTectum"
Стоматологічний центр DenTectum

Стоматологічний центр "DenTectum"

Стоматологія , Дитяча клініка

проспект Перемоги 63б , Київ, Київська область
+38 (044) 22-884-22
+38 (067) 833-33-47
+38 (099) 433-33-47
info@dentectum.com.ua
Сховати карту

Про установу

Місія "DenTectum": за рахунок використання самих передових технологій, постійного вдосконалення знань і навичок персоналу, використання різних систем лояльності до пацієнтів, надавати все більшій кількості українців високоякісні послуги у всіх областях стоматології, а співробітникам - престижну роботу і професійне зростання.
Ні для кого не секрет, що білозуба, промениста посмішка-застава не тільки здоров'я, а й успіху в сучасному світі. На жаль, не кожна людина може похвалитися такою голлівудською посмішкою. Однак сучасна стоматологія допомагає досягти прекрасних результатів і до того ж, безболісно! У стоматологічному центрі "DenTectum"
- Ви не почуєте дзижчання бормашини;
- Ви отримаєте абсолютно безболісну комп'ютерну анестезію;
- Вам запропонують унікальні методики лікування лазером.
Стоматологічний центр "DenTectum" пропонує Вам цілий ряд методик естетичної стоматології, що дозволяють добитися прекрасного результату при самих різних дефектах - щілинах між зубами, зміни кольору і форми зубів, потемнілих старих пломбах, що не каріозних ураженнях зубів.
Фахівці нашого центру на високому професійному рівні виконають роботи з протезування будь-якого ступеня складності. Це може бути відновлення зубів керамікою на оксиді цирконію, на оксиді алюмінію, на золоті, вініри, зубні вкладки, високо естетичні зубні коронки, коронки на імплантатах.
"DenTectum" - це сучасний рівень лікування, ми застосовуємо новітні технології в профілактиці та лікування карієсу, а також його ускладнень, таких як, пульпіт, періодонтит, лікування травм, сколів та іншої терапевтичної стоматології.
Лікування зубів без бору! Система повітряної препровкі зубів "SANDMAN" - нове слово в стоматології.
Суть методу полягає в подачі під тиском дрібних часток піску, які дбайливо прибирають всі інфіковані тканини, не пошкоджуючи здорові, і гарантуючи лікування без зубного болю.
Відсутня психологічний тиск на пацієнта, так як немає звуку бор машини і запаху дентину, а сам процес препаровки проходить практично беззвучно.
Особливо актуально для дітей, вагітних жінок, людей схильних до алергії
Європейська статистика не знає жодного випадку вторинного карієсу після пломбування порожнини обробленої "SANDMAN"
Наш стоматологічний центр пропонує новітню безболісну комп'ютерну анестезію QuiskSleeper
Практично, кожному пацієнтові необхідно проводити лікування під місцевим знеболенням. При цьому ми дуже часто стикаємося з проблемою беланофобіі - страху уколів. Тепер ми можемо сміливо заявити, що робити уколи стало зовсім не боляче.
Якісно, ​​ефективно і комфортно!
Фахівці центру «DenTectum» застосовують в лікуванні лазерні технології.
Переваги лікування лазером:
Сама технологія лікування неінвазивна, що значно знижує больову чутливість зубів. З цієї причини знеболювання практично не застосовується.
При проникненні лазерного променя в м'які тканини на поверхні не утворюються грубі рубці, і в результаті загоєння рани відбувається набагато швидше.
Лікувати зуби лазером значно швидше, ніж звичайним способом: процедура не травматична, що дозволяє скоротити тривалість лікування в кілька разів.
Ми працюємо самими якісними матеріалами та інструментами, регулярно оновлюючи їх «новинками». Доктора центру «DenTectum» - оснащені бінокулярними очками, що значно підвищує якість лікування карієсу, особливо ендодонтичного лікування кореневих каналів і створює унікальні можливості для порятунку навіть "безнадійних" зубів. Ми готові лікувати такі зуби, дивлячись на які, багато стоматологи будуть настійно рекомендувати видалити.
Стоматологічний центр "DenTectum" - постійно поповнюється самим сучасними обладнанням. Але і це не найголовніше ... Адже дуже важливо чиї руки Вас будуть лікувати, з яким досвідом і майстерністю. Основне досягнення нашого центру - це колектив високо професійних лікарів досконало знають свою справу. Наші лікарі мають великий досвід роботи, постійно удосконалюються, регулярно відвідуючи міжнародні конференції, симпозіуми та семінари. "DenTectum" - це згуртований колектив людей люблять свою професію.
Ми підходимо до проблеми кожного пацієнта індивідуально. Після розширеної консультації складається план лікування, розраховуються вартість і терміни виконання роботи. У нашому центрі застосовується принцип комплексного підходу, при якому беруть участь фахівці різних профілів, що дозволяє всебічно оцінити Вашу проблему і в найкоротші терміни знайти найкраще рішення. Лікування в нашому центрі - це якість і гарантія чудового результату на довгі роки!
Ми приділяємо велику увагу стерилізації, використовуючи автоклавирование, ультразвук і багато інших методів. До кожного пацієнта застосовується програма "АнтиСНІД".
Якщо Вас не влаштовує Ваша посмішка, якщо Вас турбують чутливість зубів, якщо кровоточать ясна або у Вашої дитини не правильний прикус, ми чекаємо на Вас. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб Ваші зуби були здоровими і сяяли в прекрасній усмішці.
У нашому стоматологічному центрі присутній особлива атмосфера комфорту і затишку, яка створить для Вас сприятливий психоемоційний настрій. Рекомендуємо не відкладати відвідування стоматолога надовго. Адже раннє виявлення проблем допоможе вам зберегти красу і здоров'я ваших зубів надовго. А ми готові вам у цьому допомогти.

Відгуки про Стоматологічний центр "DenTectum"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук