Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічний центр "Medlife-Еталон" ("МедЛайф")
Стоматологічний центр Medlife-Еталон (МедЛайф)

Стоматологічний центр "Medlife-Еталон" ("МедЛайф")

Стоматологія

пр-т Оболонський, 14 , Київ, Київська область
+38 (044) 502-36-36
+38 (044) 502-36-66
info@medlaif.ua
Головний лікар
Парамонов Евгений Сергеевич
Сховати карту

Про установу

У 2006 р. "Медлайф" відкрив нову клініку "економ-класу". Вона розташована недалеко від станції метро "Оболонь". Класична схема замкнутого циклу всіх спеціальностей і напрямків у стома-тологіі і прекрасно обладнані кабінети дозволяють не міняти стандарти прийнятого нами якості лікування, незважаючи на порівняно невисоку вартість послуг.
Таким чином, тепер послугами Медлайф може скористатися практично кожен, охочий отримати стоматологічну допомогу на високому якісному рівні.
Однак, якщо виникає необхідність консультації з фахівцями інших клінік Медлайф, це реально завдяки налагодженій структурі зв'язку між клінікамі.В разі виникнення нестандартної ситуації, Ваші проблеми вирішуються великим професійним колективом всієї мережі Медлайф!
Красива білосніжна посмішка стала частиною іміджу і невід'ємною ознакою загальної культури не тільки людей з великим достатком, сьогодні її може дозволити собі кожен, кому небайдуже власне здоров'я. Завдяки активному розвитку ринку платних медичних послуг сьогодні у нас є можливість вибрати будь-яке медичне установа, що відповідає нашим вимогам. У першу чергу ми звертаємо увагу на імідж організації, якій припускаємо довірити наше здоров'я. Прислухаємося до думки своїх близьких і знайомих, оцінюючи рівень професіоналізму, обсяг надаваних послуг, їх якість, гарантії, сервіс і, звичайно, цінові категорії. Можемо звернутися в районну поліклініку або віддати перевагу приватний лікар, де доктор в одному кабінеті і за одне відвідування справить: видалення, лікування, реставрацію, протезування і, навіть, запропонує імплантацію. У такій ситуації можна покластися тільки на власні знання в галузі стоматології, інтуїцію і щасливий випадок.
Ми впевнені, що професія "лікар-багатоверстатник" в стоматології недопустима. Адже лікувальний процес має багато специфічних складових, що потребують спеціальних знань, тривалих мануальних навичок і колегіальності рішень в повсякденній практиці.

Тому основною відмінною особливістю клініки "Медлайф" є профілізація медперсоналу. Сконцентрувавши в єдине ціле: знання фахівців, сучасне обладнання, новітні методики і технології, ми маємо можливість надавати стоматологічні послуги на якісно новому рівні.

Ми не користуємося послугами залучених з боку докторів (це, як правило, знижує їх відповідальність і негативно позначається на якості виконуваних робіт). Високотехнологічне обладнання і професіоналізм дозволяє нам повною мірою гарантувати якість надаваних послуг. Можна з упевненістю сказати, що в умовах нашої клініки фахівці зможуть надати допомогу в будь-якій ситуації.
Найвідповідальніші і складні етапи лікування виконуються професіоналами вищої категорії, досконально володіють і використовують сучасні дороге устаткування і методики, часом недоступні багатьом медустановам.
Клініки володіють технологічним комплексом обладнання з встановлення імплантантів системи Стеріос, власною лабораторією, здатною за 24 години виготовити найскладніші конструкції зубних протезів, включаючи металеву кераміку.
Дуже багато залежить від уміння доктора знайти психологічний контакт з пацієнтом, вперше прийшли до лікаря. На основі багаторічного досвіду нами розроблена програма з подолання психологічного бар'єру у людей і дітей з фобією. А сучасні анестетики, обладнання та технології дозволяють пройти повний курс необхідних процедур при мінімальному стресі.
Одним з пріоритетних напрямків є забезпечення жорсткого епідеміологічного контролю, що виключає інфікування в процесі лікування.
Згідно зі статистичними даними, існує близько 40 інфекційних захворювань, що передаються в процесі лікування в стоматологічному кабінеті, до їх числа входять СНІД і гепатит.
Відповідно до міжнародних норм і стандартів, в рамках програми "Антиснід", нами використовуються потужні антисептичні засоби і одноразові аксесуари. Весь існтрументарій в спеціально відведених приміщеннях цілодобово проходить не тільки хімічну, але й високотемпературну обробку. А застосування індивідуальної упаковки виключає його повторне використання.
Необхідність лікування, як правило, є результатом недбалого ставлення до свого здоров'я.
Особливу увагу Медлайф приділяє профілактиці стоматологічних захворювань. Досконале вивчення причин виниклих проблем і їх усунення дозволяє нашим клієнтам пройти комплекс процедур з подальшим спостереженням за станом їх здоров'я.
У клініках працюють спеціалізовані кабінети стоматолога-гігієніста, де надаються косметичні послуги з вибілювання і поліровці зубів, щодня піддаються "фарбуванню" при вживанні кави та чаю, усунення зубного каменю і нальоту, що утворюється при курінні.
Ці процедури при мінімальних витратах Вашого часу мають вражаючий естетичний і профілактичний ефект, а регулярні відвідування свого лікаря дозволяє ще до виникнення можливих проблем запобігти їх у початковій стадії і ісбежать складного і дорогого лікування.
У клініках "Медлайф" для Вас створені всі умови комфорту та економії Вашого часу. При бажанні ви можете відвідати клініку всією сім'єю, і в один час пройти необхідний курс лікування і профілактики, не стомлений себе очікуванням ваших близьких.

Фахівці

Стоматолог

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологічний центр "Medlife-Еталон" ("МедЛайф")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук