Медичний порталУстановиКиївМедичний центрЦентр офтальмології та естетичної медицини "АІЛАЗ"
Центр офтальмології та естетичної медицини АІЛАЗ

Центр офтальмології та естетичної медицини "АІЛАЗ"

Медичний центр , Клініка

вул. Олександра Мишуги, 12 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 10.00 - 20.00
+38 (044) 291-01-91
+30 (800) 50-50-060
+38 (067) 231-63-33
info@ailas.com.ua
http://www.ailas.com.ua
Головний лікар
Ковалёв Андрей Иванович
Сховати карту

Про установу

Медичний центр АІЛАЗ володіє унікальними для України можливостями для вирішення питань корекції зору. Так, вперше в Україні в 2005 році з'явився ексимерний лазер ZYOPTIX 100 - найсучасніший лазер для лазерної корекції зору, по праву в усьому світі визнаний "золотим стандартом лазерної корекції". Це єдиний лазер, який має п'ять різних програм для корекції зору. Всі ці програми впроваджені в медичному центрі АІЛАЗ. Це дає можливість вибрати в кожному конкретному випадку найкращий варіант для досягнення високого зору і забезпечити максимально високий рівень безпеки та передбачуваності результатів.
Завдяки зусиллям медичного центру АІЛАЗ в Україні в 2005 році з'явилася ортокератологія - новий напрямок в офтальмології - нічна корекція короткозорості за допомогою спеціальних лінз. Сьогодні клініка АІЛАЗ є ексклюзивним представником компанії Paragon і науково-навчальним центром з навчання лікарів в Україні, Росії, Молдові, Грузії.
У 2006 році АІЛАЗ сертифікував і впровадив в Україні нову методику корекції астигматизму за допомогою аркутома Поллікаріса. Це принципово новий, точний і ефективний метод корекції складних порушень оптики ока, який раніше в Україні не проводився.
З 2006 року в медичному центрі АІЛАЗ застосовується нова методика холодної факоемульсифікації катаракти, яка визнана найбільш безпечною і прогресивною в усьому світі. Для цього в Україну було привезено нове швейцарське обладнання компанії Oertli, яке дає можливість видалення кришталика через мікророзріз в 1.5 мм. Сьогодні це найменший з усіх можливих розрізів.
Для того, щоб допомогти людям з дуже високими ступенями короткозорості, далекозорості та астигматизму, в 2007 році клініка впровадила найбільш сучасний метод імплантації внутрішньоочних контактних лінз швейцарської компанії STAAR. Лінзи STAAR виготовлені з революційно нового матеріалу - колломара, який є сополімером колагену людини. Внутрішньоочні контактні лінзи дають можливість позбутися від окулярів і лінз людям з короткозорістю до -20 діоптрій, далекозорість +10 Діоптрій і астигматизмом 6 Діоптрій.
У 2008 році медичний центр АІЛАЗ сертифікував і вперше застосував в Україні новий метод лікування таких важких захворювань рогівки, як кератоконус, рецидивуючі кератити особливо важких інфекцій. Це дало можливість людям уникнути пересадки рогівки.
Близько 10% наших пацієнтів - це ті, кому раніше було неможливо відновити зір.
Всі фахівці нашої клініки пройшли оригінальне навчання в компаніях Bausch & Lomb, Paragon, Oertli, STAAR і сертифіковані до роботи з цим обладнанням.

Відгуки про Центр офтальмології та естетичної медицини "АІЛАЗ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук