Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Довіра"
Медичний центр Довіра

Медичний центр "Довіра"

Медичний центр

проспект В. Маяковського, 38/10, Київ, Київська область
понеділок-плями: 9.00 - 19.00 субота: 9.00 - 16.00 інший час - за домовленістю
+38 (044) 530-21-89
+38 (044) 353-73-13
+38 (096) 248-98-06
+38 (095) 520-61-93
http://mc-dovira.com.ua
Сховати карту

Про установу

Центр, який спеціалізується як на дитячому, так і на дорослій ортопедії та травматології.

Основний акцент ми робимо на дитинство - правильний розвиток дитини, починаючи з самого початку його життя. Наше завдання - це виявлення та діагностика ПРИКОРДОННИХ станів, таких як сколіатіческая постава, неправильна установка стопи, яка веде в майбутньому до її деформації - "плоскостопості", що тягне за собою викривлення колінних суглобів.

Відмінність нашої клініки в тому, що ми заводимо на дитину індивідуальний "паспорт", у якому відзначаємо всі зміни опорно-рухового апарату на основі вимірів і діагностики в процесі росту дитини, які не можуть бути відображені в діагнозі, тому що є лише передвісниками фіксованих деформацій, тобто захворювань.

Далі ведеться картотека і постійне спостереження за нашими пацієнтами. Це необхідно, особливо, в дитячій ортопедії, тому що правильний розвиток дитини - це часовий процес, а не консультація або сеанс лікування. Адже правильно сформований хребет - це правильно сформований опорно-руховий апарат

Особливістю клініки також є і той факт, що у разі виявлення порушень, досвідчений ортопед-травматолог, по необхідності, на місці підбирає пацієнтам правильні ортопедичні вироби для корекції станів організму (корсети, устілки, стремена, інші пристосування), які можна замовити прямо в клініці , з подальшим докладним роз'ясненням їх використання. Таким чином, ортопедичні товари, як невід'ємна частина корекції організму, зайняли свою нішу в наданих клінікою послугах. Пацієнт вже не витрачає свій час на пошук потрібного товару і одночасно отримує консультацію кваліфікованого фахівця, а не продавця, щодо подальшого застосування виробу.

Центр пропонує вам послуги з надання допомоги спеціалізованих лікарів (ортопеда-травматолога, хірурга, фізіотерапевта, педіатра, сімейного лікаря). У програму лікування входить лікувальний масаж і фізкультура. З дітьми працюють досвідчені реабілітологи, які вміють зацікавити вашої дитини в заняттях ЛФК. Навіть самі ледачі відпрацьовують програму на "УРА". Відносно зрілого покоління пацієнтів, на місці можливе проведення фізіотерапевтичних процедур, електрофорезу, гальванотерапії, і багато чого іншого, показаного вам лікарем для якнайшвидшого одужання.

Спеціалісти

Масажист, Мануальний терапевт, ЛФК, Ортопед, Травматолог

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї установи. Але ви можете їх додати.

Додати коментар

Пропозиції