Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедична клініка "Viva"
Медична клініка Viva

Медична клініка "Viva"

Медичний центр , Клініка, Дитяча клініка, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Косметологія

вул. Горького, 155 , Київ, Київська область
Пн-Нт: 8.00 - 21.00 Сб-Нд: 8.00 - 15.00
+38 (044) 238-20-20
http://viva-clinic.com.ua/
Сховати карту
Філії:
Медична клініка "Viva"
ул. Порика, 9 А
Медична клініка "Viva"
вул. Лаврухіна, 6
Медична клініка "Viva"
вул. Щекавицька, 36

Про установу

Медична клініка "Viva" - це перша в Києві мережа приватних медичних установ, які працюють за сучасними стандартами якості надання медичної допомоги.
"Медична клініка "VIVA" приймає своїх пацієнтів в комфортних умовах клінік, які перебувають на Подолі, за адресою: вул. Щекавицька 36, на Троєщині за адресою: вул. Лаврухіна 6, на Виноградарі за адресою: ул.Порика 9а, ст. метро Либідська за адресою: вул. Горького 155.
Комфортні умови прийому, високий рівень лікування та обслуговування, повна анонімність, індивідуальний підхід, ввічливий персонал - це те, що відрізняє нашу клініку.
Основні принципи нашої роботи - довірчі стосунки між лікарем і пацієнтом, спокійна, доброзичлива атмосфера, високий професіоналізм, є запорукою успіху і гарантією якості нашої роботи.

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт, Уролог, Ендоскопіст, Косметолог, Спеціаліст комп'ютерної томографії, Спеціаліст УЗД, Невролог, Психолог, Хірург, Травматолог, Ортопед, Сімейний лікар, Масажист, Венеролог, Дерматолог, Рентгенолог, Анестезіолог

Відгуки про Медична клініка "Viva"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі