Медичний порталЛікаріКиївОфтальмолог (окуліст)Ковальов Андрій Іванович
Ковальов Андрій Іванович

Ковальов Андрій Іванович

Офтальмолог (окуліст)

Центр офтальмології та естетичної медицини "АІЛАЗ"
Київська область, Київ
Центр офтальмології та естетичної медицини "АІЛАЗ", пр. Бажана, 12а, праве крило, 5 поверх (в будівлі клініки "Борис")
Стаж роботи:
36 років
+38 (044) 291-01-91
+380 (800) 50-50-60

info@ailas.com.ua


Сховати карту

Про лікаря

головний лікар медичного центру АІЛАЗ, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, член Американського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, головний консультант компанії Bausch & Lomb з лазерної корекції зору в Європейському регіоні, офіційний консультант швейцарської компанії STAAR з імплантації внутрішньоочних контактних лінз у країнах Східної Європи, офіційний консультант американської компанії Paragon в країнах Східної Європи з терапії рефракції, офтальмолог-консультант - диплом Європейського зразка FRCS (єдиний в Україні), кавалер ордена "Хрест пошани України".
Андрій Іванович у 1979 році з відзнакою закінчив Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова. По закінченні інституту працював у НДІ очних хвороб ім. В.П. Філатова в якості молодшого наукового працівника, старшого наукового працівника і завідувача відділенням вітректомії і відшарування сітківки. У 1987 році захистив кандидатську дисертацію з хірургії сітківки. З 1990 по 2003 рр.. працював за кордоном. Пройшов стажування в США в університеті Джонса Хопкінса (вітректомія, факоемульсифікація - Балтимор, Меріленд), в Швейцарії на клінічній базі компанії Oertli (факоемульсифікація - Цюрих), в Німеччині на клінічній базі компанії Bausch & Lomb (лазерна корекція зору - Мюнхен), в США (рефракційна терапія - Арізона), у Швейцарії (крос-лінкінг - Цюрих, центр професора Зайлера).
Провів більше 30 000 офтальмологічних операцій (з них близько 10 000 рефракційних операцій), фахівець в області патології сітківки, катарактальної і рефракційної хірургії ока.
Має 22-річний досвід роботи з офтальмологічними лазерами. Має більш ніж 10-річний досвід роботи з лазером Technolas, пройшов спеціалізацію з рефракційної хірургії і отримав ліцензії на роботу з лазером Technolas в Німеччині (модель Zyoptix 100 в 2001 році і Zyoptix z100 в 2004 році).
У 2011 році, за внесок у вітчизняну офтальмологію і розвиток клініки, Ковальов Андрій Іванович був нагороджений орденом "Хрест пошани України" і дипломом "Керівник року України".
Пройшов спеціалізації:
- "Діагностика, планування і ексімерлазерних корекція Tehnolaz 217-z" - Мюнхен, 1998 р.
- "Користування новою моделлю мікрокератома Hansatom, компанії Bausch & Lomb" - Мюнхен, 1999 р.
- "Діагностика, планування і ексімерлазерних корекція ZYOPTIX 100" - Мюнхен, 2004 р.
- "Користування новою моделлю мікрокератома XP, компанії Bausch & Lomb" - Мюнхен, 2005 p
- "Привласнення статусу головного консультанта компанії Bausch & Lomb з лазерної корекції зору" - Стокгольм, Швеція, 2005 p
- "Використання обладнання компанії OERTLY для хірургії катаракти" - Швейцарія, 2006 р.,
- "Імплантація внутрішньоочних контактних лінз компанії STAAR" - Швейцарія, 2007
- "Застосування лампи Зайлера в лікуванні патології рогівки" - Швейцарія, 2007
- "Внутрішньоочні штучні кришталики компанії PhyzIOL. Характеристики, техніка імплантації" - Бельгія, 2008 р.,
Андрій Іванович є постійним учасником і доповідачем Всесвітніх конгресів, конгресів Американського і Європейського товариств катарактальних і рефракційних хірургів.
Має більше 150 друкованих робіт, 6 патентів.

Відгуки про лікаря Ковальов Андрій Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук