Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Академічна клініка"
Медичний центр Академічна клініка

Медичний центр "Академічна клініка"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Клініка

вул. Платона Майбороди, 8 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 08.30 - 19.00 субота 09.00 - 15.00
info@academclinic.com.ua
Головний лікар
Бутенко Влалимир Людвигович
Сховати карту

Про установу

«Академічна клініка» - одна з провідних і визнаних київських клінік в області акушерства, гінекології та репродуктології. Клініка підтримує високий рівень надання медичної допомоги і розташовує персоналом з найбільш передовими знаннями в області жіночого і чоловічого здоров'я, а також гармонії і здоров'я Сім'ї.
Головним завданням Клініки є надання інформаційно-профілактичної та діагностично-лікувальної допомоги подружнім і партнерським парам, особам який прийняв рішення про створення сім'ї, вагітним жінкам, чоловікам і жінкам, з патологією статевої сфери і сексуальними розладами, з сімейними і міжособистісними проблемами.За час існування (з 2005 року) в клініці сформовано кілька основних підрозділів, які мають широкі можливості. Основними напрямками діяльності «Академічної клініки» є:

    
Консультативно-діагностичний прийом;
    
Клініко-діагностична лабораторія;
    
Ультразвукова діагностика (3D, 4D УЗД);
    
Ендоскопічна хірургія будь-якої складності;
    
Діагностика причин і лікування безпліддя, допоміжні репродуктивні технології;
    
Пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології плода;
    
Патронаж вагітних;
    
Фізіотерапія та реабілітація;
    
Стаціонар.


Власна клініко-діагностична лабораторія «Академічної клініки» обладнана за останнім словом техніки, забезпечена автоматичними аналізаторами і спеціалізованими комп'ютерними програмами, що гарантує високу точність отриманих результатів. У лабораторії проводяться всі види лабораторних досліджень з поточним контролем якості та використанням лише сертифікованих витратних матеріалів.

Ультразвукові дослідження в «Академічній клініці» є одними з основних методів діагностики. За допомогою кращого в Україні ультразвукового апарату експертного класу Voluson E8 фірми General Electric проводиться діагностика стану плода, розвитку його органів і систем вже на ранніх термінах вагітності. Клініка також надає послуги всіх видів ультразвукової діагностики для дорослих і дітей.

У відділенні оперативної гінекології хірургічні втручання здійснюються лікарями, які мають великий досвід роботи, володіють новітніми малоінвазійними ендоскопічними методами втручань (лапароскопія і гістероскопія). Комплексність підходу в лікуванні забезпечується можливістю призначення медикаментозного лікування, використання фізіотерапевтичних методів та психотерапевтичної реабілітації.

«Академічна клініка» є лідером у проведенні комплексної пренатальної діагностики, яка полягає у використанні даних УЗД, визначенні рівня біохімічних маркерів вагітності, внесення додаткової інформації про вагітну і розрахунку за допомогою автоматизованої програми PRISCA ризику виникнення у ембріона (плода) хромосомної патології та вроджених вад розвитку центральної нервової системи з подальшою консультацією лікаря генетика. Інвазивні пренатальні процедури дозволяють виявити генетичні порушення з точністю до 98%.

«Академічна клініка» пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, пов'язаних з діагностикою та лікуванням безпліддя. Відділення допоміжних репродуктивних технологій виконує ряд процедур для лікування безпліддя подружніх пар. Застосування таких методів лікування як штучна внутрішньоматкова інсемінація з використанням сперми чоловіка або донора, програма екстракорпорального запліднення (in vitro fertilization) з перенесенням ембріонів в порожнину матки, програма інтрацитоплазматичне введення єдиного сперматозоїда в ооцит, кріоконсервація сперми та ембріонів, а також інші методи дозволяють пацієнтам, які втратили надію на народження дитини, знову знайти її.

«Академічна клініка» відрізняється від інших центрів лікування безпліддя своїми сучасними і комфортними умовами, устаткуванням, що відповідає останнім словом науки і техніки, а також індивідуальним і комплексним підходом до кожного пацієнта, спрямованим на досягнення ефективного результату в кожному конкретному випадку.

Клініка надає медичні послуги найвищих стандартів, використовуючи найбільш сучасні методи і технології. Під управлінням високоефективного, скоординованого та професійного керівного складу ми прагнемо постійно покращувати якість обслуговування пацієнтів, гарантуючи повну відповідність найвищим цінностям і етиці лікування. Ми боремося за поліпшення якості управління в нашій клініці на благо і для задоволення потреб наших клієнтів.

Фахівці «Академічної клініки» визнані за надання висококваліфікованої хірургічної, акушерсько-гінекологічної, урологічної та консультативної медичної допомоги пацієнтам. Провідні співробітники клініки беруть активну участь у міжнародних та регіональних медичних конгресах і конференціях. У клініці проводиться консультування лікарями наступних спеціальностей:

    
Акушер-гінеколог
    
Гінеколог
    
Ендокринолог
    
Андролог
    
Уролог
    
Генетик
    
Ембріолог
    
Репродуктолог
    
Анестезіолог
    
Фізіотерапевт
    
Сексопатолог
    
Психотерапевт
    
та ін

Клініка своєму розпорядженні широкі можливості діагностики, включаючи проведення загальних клінічних, бактеріологічних і морфологічних досліджень, визначення збудників урогенітальних та TORCH-інфекцій (різними методами), гормонального статусу жінок і чоловіків. Оснащеність найсучаснішим обладнанням дозволяє проводити складні інструментальні акушерсько-гінекологічні дослідження з наступним клінічним або генетичним аналізом отриманого матеріалу. Комплексність лікування забезпечується можливістю доповнити медикаментозну терапію фізіотерапевтичними процедурами і психотерапевтичним супроводом, які забезпечують успіх і високу ефективність нашої роботи.

Для подружніх і партнерських пар з репродуктивними проблемами розроблені і впроваджені програми лікування безпліддя із залученням необхідних методів допоміжних репродуктивних технологій за участі провідних репродуктологів та ембріологів. Ми завжди орієнтовані на визначення причини проблеми для найбільш доступного та комплексного її усунення. Для зручності пацієнтів і зменшення ризиків у Клініці існують комплексні програми лікування безпліддя, в тому числі програма фінансової гарантії.

Ми визнані і акредитовані основними страховими компаніями. Ціни на наші послуги при їх високій якості є найбільш доступними для пацієнтів серед наших конкурентів. Нам довіряють провідні спеціалізовані медичні установи України, залучаючи наших спеціалістів у науково-дослідні проекти.

Ми встановили нові норми і стандарти турботи про пацієнтів, які грунтуються на нашій вірі в те, що персоніфіковане увагу наших лікарів, медсестер та інших співробітників є невід'ємною частиною забезпечення медичного обслуговування високої якості. Поважаючи гідність і приватне життя наших пацієнтів, ми гарантуємо захист конфіденційної інформації про пацієнта.

«Академічна клініка» віддана підтримці найвищих стандартів медичної практики, надаючи якісний догляд кожному відвідувачу. Наші пацієнти і клієнти завжди знаходяться в центрі нашої уваги. Для проблем кожного ми знаходимо індивідуальне і найбільш прийнятне рішення.

Фахівці

Гінеколог

Генетик

Спеціаліст УЗД

Акушер

Уролог

Спеціалісти

Акушер, Андролог, Гінеколог, Генетик, Імунолог, Сімейний лікар, Терапевт, Уролог, Ендокринолог, Фітотерапевт, Психотерапевт, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медичний центр "Академічна клініка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук