Медичний порталЛікаріКиївСурдологІстоміна Світлана Юріївна
Істоміна Світлана Юріївна

Істоміна Світлана Юріївна

Сурдолог Отоларинголог (ЛОР)

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клініка "Медіком", Просп. Героїв Сталінграда, 12-г
Стаж роботи:
25 років
+38 (044) 502-29-88
Сховати карту

Про лікаря

Дитячий сурдолог, отоларинголог

Загальний стаж роботи отоларингологом - 20 років, сурдолог - 8 років, в «Медикомі» - 4 роки.
Захворювання: Діагностика, лікування та реабілітація захворювань, що супроводжуються порушеннями слуху: отосклероз, неврит слухових нервів, гострі та хронічні запальні захворювання середнього вуха (хронічний епі-мезотимпаніт, секреторний отит), вроджені аномалії вуха.
Спеціалізація і унікальна компетенція: Реабілітація необоротних змін слуху за допомогою слухових апаратів провідних європейських виробників. Унікальне обстеження слуху у дітей починаючи з перших днів життя.
Методи діагностики, якими володіє доктор: Порогова і надпорогова аудіограма у дітей і дорослих, отоакустичної емісії, імпедансометрія, КСВП (коротколатентних слухових викликаних потенціалів), підбір та цифрова настройка слухових апаратів провідних європейських виробників (ReSound, Oticon).
Конференції: Міжнародні конференції в рамках виставки EUHO-2009 і EUHO-2010 в Німеччині, міжнародні тренінги з слухопротезуванню в Данії (2007 і 2009), в Іспанії (2008), міжнародна аудіологічних конференція в Суздалі (2007).
Цитата-кредо лікаря: Особливістю роботи з пацієнтами сурдологічного профілю вважаю психологічний контакт з лікарем і ставлю це на перше місце в своїй роботі.

Відгуки про лікаря Істоміна Світлана Юріївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук