Медичний порталУстановиКиївМедичний центрОздоровчий центр "Шаритель"
Оздоровчий центр Шаритель

Оздоровчий центр "Шаритель"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. Артема, 42 , Київ, Київська область
понеділок-субота: 8.00 - 20.00
+38 (044) 48-201-23
+38 (044) 482-01-24
+38 (067) 449-32-12
Fax: +38 (044) 484-69-70
sharitel@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Діагностичний центр у Києві «Ш А Р І Т Е Л Ь» відкритий в 2002 році і успішно надає послуги з медичної практики в комфортних умовах.
Чим приватна медична клініка «Шарітель» може бути приваблива для пацієнтів?

Девіз нашої клініки - «Вищий пілотаж» надання медичних послуг в комфортних умовах ». Привабливість нашої клініки починається з місця її розташування - у центрі міста, що робить її легкодоступною на будь-якому виді транспорту. Пацієнт записується на прийом до фахівця по телефону в зручний для нього час з 8.00 до 20.00 (без вихідних), в тому числі і запис «сьогодні на сьогодні» до будь-якого фахівця, на будь-яке обстеження, на будь-який вид лікування.

При пересуванні по клініці пацієнт не бачить черг під кабінетами, зустрічних пересувань інших відвідувачів. Стандартний скринінг стану здоров\'я пацієнтів (забір матеріалу, огляд спеціалістів, додаткові інструментальні обстеження) без стомлення пацієнтів займає не більше 1-го години 30 хв. Діапазон пропонованих для лікування та оздоровлення послуг - від поліклінічного прийому, стаціонару - до санаторно-курортного лікування. Слова «ні» в клініці не існує - всі обстеження від аналізу крові загального до МРТ - до послуг пацієнтів.

Серед лікарів 80% мають першу та вищу категорії. У клініці немає жорстких стандартів на виділення часу для огляду пацієнтів. Медичний персонал у вищій ступеня вихований і кваліфікований (всі медичні сестри мають вищу освіту), 73% з них мають першу та вищу категорії.

Центр сучасної медицини «Шарітель» входить у приватні клініки Києва. Унікальність нашого оздоровчого центру полягає в тому, що у нас Ви зможете отримати консультації широкого кола фахівців високої кваліфікації. У центрі проводиться повний цикл діагностичного обстеження всіх органів і систем, після чого лікар підбере індивідуальні програми лікування, розробить комплекс профілактичних заходів, а також може бути виконана медична реабілітація. Не покидаючи затишних стін нашого Центру, Ви зможете очистити органи травлення, пройти фізіотерапевтичне лікування з використанням цілющих грязей, отримати курс лазеротерапії, рефлексотерапії, лікувального масажу, а також насолодитися гідромасажем і турецькою лазнею.

З метою безпеки здоров\'я пацієнтів використовуються одноразові інструменти та аксесуари.
Медцентр в Києві «Шарітель» пропонує свої пацієнтам обстежити свій організм за більш ніж 900 параметрами, провести рентгенографію, ендоскопічні дослідження, дуоденальне зондування, а також - МРТ, ЯМР, комп\'ютерну томографію, ехокардіографію, луп - монітор, УЗД серця і багато іншого.

Якщо Ви дорожите своїм здоров\'ям, часом і віддаєте перевагу лікуватися комфортно і конфіденційно - наш медичний центр у Києві чекає на Вас.

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Гастроентеролог, Масажист, Невролог, Терапевт, Уролог, Ендокринолог, Рефлексотерапет

Відгуки про Оздоровчий центр "Шаритель"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук