Медичний порталУстановиКиївМедичний центрКлініка Сімейної Медицини "Інсайт Медікал"
Клініка Сімейної Медицини Інсайт Медікал

Клініка Сімейної Медицини "Інсайт Медікал"

Медичний центр , Клініка, Дитяча клініка

пр-т Петра Григоренка, 13-б , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 21.00 субота: 09.00 - 16.00
+38 (044) 592-77-30
Головний лікар
Слынько Анна Алексеевна
Сховати карту

Про установу

Клініка Сімейної Медицини "Інсайт Медікал" - приватна медична клініка, яка надає лікувальні та консультаційні послуги c використанням сучасних засобів діагностування, лікування і профілактики різних захворювань. У Клініці сімейної медицини "Інсайт Медікал" ви зможете отримати необхідне лікування та консультації наших фахівців.
Всі лікарі, які працюють в Клініці Сімейної Медицини "Інсайт Медікал", професіонали в своїй медичній галузі, мають величезний досвід і прагнення до постійного самовдосконалення, постійні учасники наукових конференцій, з'їздів, мають численні сертифікати курсів професійного удосконалення за своєю спеціальністю, суміжних дисциплінах, функціональної діагностики , терапії невідкладних станів, нетрадиційних методів діагностики і лікування, мають першу та вищі категорії, захистили профільні наукові ступені і є провідними фахівцями у своїй галузі.
У нашому Центрі Сімейної Медицини широко використовуються методи діагностики, лікування та профілактики захворювань, що відповідають стандартам і підходам, прийнятим в передових країнах світу і затвердженим Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я.
Обладнання та технічна база Центру Сімейної Медицини "Інсайт Медікал" відповідає сучасним вимогам до якості в області діагностичної медицини. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів високим рівнем діагностики та лікування і тому постійно відстежуємо всі новинки і останні тенденції ринку медичного обладнання та медичної галузі в цілому.
Медичний центр "Інсайт Медікал" дорожить своєю репутацією, тому до кожної деталі у своїй роботі ми ставимося з величезною увагою. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, чуйність і чуйність персоналу, гнучка цінова політика, низькі ціни доповнюються затишною атмосферою, яку нам вдалося створити в нашій клініці.
Переваги Клініки Сімейної Медицини "Інсайт Медікал":
Високий рівень професійної підготовки лікарів.
Методи діагностики, лікування та профілактики захворювань, відповідають протоколам і підходам, прийнятим і затвердженим МОЗ України і відповідають стандартам Всесвітньої Організацією Охорони Здоров'я.
Ретельно підібраний адміністративний персонал.
Доступний рівень цін, гнучка система знижок.
Ви відчуєте комфорт і турботу про себе.
Ми впевнені, що звернувшись до нас в перший раз, ви зможете рекомендувати нас своїм родичам, друзям і знайомим.

Фахівці

Невролог

Психіатр

Терапевт

Кардіолог

Спеціаліст УЗД

Масажист

Педіатр

Отоларинголог (ЛОР)

Ендокринолог

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Кардіолог, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Педіатр, Психіатр, Терапевт, Ендокринолог, Спеціаліст УЗД, Масажист, Логопед

Відгуки про Клініка Сімейної Медицини "Інсайт Медікал"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук