Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Крапля роси"
Медичний центр Крапля роси

Медичний центр "Крапля роси"

Медичний центр , Денний стаціонар, Лабораторія, Швидка допомога

вул. Срібнокільська, 20 , Київ, Київська область
понеділок-субота: 8.00 - 20.00 неділя: 9.00 - 15.00
+38 (044) 570-06-11
+38 (044) 570-82-17
+38 (044) 570-07-53
kaplya_rosi@ukr.net
Головний лікар
Андрийчук Вячеслав Александрович
Сховати карту

Про установу

З приємністю повідомляємо, що Медичний центр "Крапля роси" є лідером приватної медицини міста, визнана в 2010 - 2011 роках провідною компанією в медичній галузі, що надає повний комплекс послуг щодо профілактики, діагностики, лікуванню захворювань, а також реабілітації дітей та дорослих.
Профільними напрямками роботи медичного центру "Крапля роси" є гінекологія і урологія. Досвід та професіоналізм досвідчених, практикуючих фахівців медичного центру гарантує надання послуг європейського рівня на сучасному медичному обладнанні.
Політика "Крапля роси" базується на цивілізованих принципах роботи з підприємствами, організаціями установами, страховими компаніями, фізичними особами.

В даний час Медичний центр "Крапля роси" на договірних засадах надає повний спектр медичних послуг більш ніж працівникам 20 підприємств, організаціям, установам міста, клієнтам 50 страхових компаній, щорічно обслуговує більш ніж 30000 фізичних осіб. Ми пропонуємо своїм партнерам індивідуальний підхід, гнучкі форми ціноутворення і співробітництво.

Пацієнти можуть обслуговуватись в МЦ "Крапля роси" по безальтернативним, унікальними за ціною річним програмам, прийти на разовий візит до фахівця, скористатись прикріпленням і супроводженням. Якість надання послуг гарантовано єдиними стандартами прийнятими в нашій клініці.

Отримати необхідні консультації по програмам обслуговування та роботі центру можливо по телефону.
Запрошуємо Вас в МЦ "Крапля роси", де кожному пацієнту гарантовано індивідуальний підхід, конфіденційність, чуйне відношення лікарів, медичного персоналу та найкращий сервіс!

Фахівці

Невролог

Отоларинголог (ЛОР)

Гінеколог

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Косметолог, Масажист, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Спеціаліст УЗД, Невролог

Відгуки про Медичний центр "Крапля роси"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук