Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Біо Плюс"
Медичний центр Біо Плюс

Медичний центр "Біо Плюс"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

пр. Н. Бажана, 30 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 20.00 субота: 8.00 - 16.00
+38 (044) 303-91-93
+38 (044) 496-93-91
boss@bioplus.com.ua
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Біо Плюс" - це повний набір висококласних фахівців, які володіють новітніми технологіями діагностики та лікування. Їх знання і досвід підкріплені прекрасною технічною базою: лікувальним і діагностичним обладнанням, сучасними матеріалами і препаратами.

Сьогодні наш медичний центр - це більше 2000 запропонованих медичних послуг за всіма напрямками медицини: терапії, хірургії, гінекології, урології, неврології, отоларингології, дерматокосметології та ін. Ефективність лікування досягається завдяки застосуванню новітніх медичних технологій, включаючи сучасні лабораторні та високоінформатівние методи діагностики.

Наш центр створено за принципом єдиної комплексної системи, що забезпечує діагностику, лікування та профілактику різних захворювань, що дозволяє нашим пацієнтам вирішувати всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям, в межах одного медустанови.

Наш головний принцип - поставити на службу здоров'я професіоналізм лікаря, досягнення сучасної медичної науки з урахуванням фінансових можливостей пацієнта. Ми пропонуємо своїм пацієнтам гнучку систему знижок і завжди привітний прийом для кожного пацієнта! Працюємо, як з приватними особами, так і з організаціями, в тому числі в рамках добровільного медичного страхування.

Головне стратегічне завдання керівництва - це подальше вдосконалення роботи Медичного центру. Вирішення цього завдання ми бачимо в правильній розстановці пріоритетів, розвитку тих напрямків, які б сприяли поліпшенню якості медичного обслуговування, працювали на максимальний результат.

Фахівці

Отоларинголог (ЛОР)

Дерматолог

Венеролог

Ендокринолог

Акушер

Гінеколог

Спеціаліст УЗД

Хірург

Ортопед

Травматолог

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Гастроентеролог, Спеціаліст УЗД, Отоларинголог (ЛОР), Ортопед, Травматолог, Дерматолог, Венеролог, Кардіолог, Ендокринолог, Хірург, Алерголог, Імунолог, Інфекціоніст, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Мамолог, Онколог, Психотерапевт

Відгуки про Медичний центр "Біо Плюс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук