Медичний порталУстановиКиївМедичний центрВертебрально-оздоровчий центр Євмінова
Вертебрально-оздоровчий центр Євмінова

Вертебрально-оздоровчий центр Євмінова

Медичний центр

вул. Костьольна, 7 , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 9.00 - 20.00 субота: 9:00 - 16.00
+38 (044) 270-70-11
+38 (044) 278-89-98
+38 (044) 279-61-08
evminovcenter@gmail.com
Сховати карту

Про установу

У 1998 році в самому центрі міста Києва, в 5 хвилинах ходьби від м. Майдан Незалежності, по вул. Костьольна, 7 розпочав свою роботу «Вертебрально-Оздоровчий Центр Євмінова» (Центр Євмінова).
Центр надає послуги в сфері лікування та профілактики хвороб хребта за Методикою Євмінова - запатентованої, медично досліджена і затверджена Міністерством охорони здоров'я України методикою лікувальної фізкультури (кінезотерапії) для лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта у будь-якому віці. Вправи в рамках методики виконуються на спеціальному ортопедичному тренажері - Профілакторі Євмінова, запатентованому в країнах Європи, Америці, Китаї та ін
З моменту відкриття і по сьогоднішній день Центр Євмінова забезпечує своїм клієнтам якісне обслуговування в сфері лікування та профілактики хвороб хребта. В основі надання послуг - індивідуальний підхід до кожного клієнта і комплексне обслуговування всієї родини - від дітей дошкільного віку, до бабусь і дідусів.
Провідними фахівцями Центру Євмінова є лікарі-вертебрологи, в їх числі кандидати медичних наук. Володіючи багатим досвідом роботи у своїй сфері, вони проходять спеціальне навчання лікуванню і профілактиці захворювань хребта за Методикою Євмінова, з використанням Профілактора Євмінова, і постійно підвищують професійну кваліфікацію.
Другу групу фахівців представляють інструктори лікувальної фізкультури (ЛФК). Обов'язковою умовою для інструкторів є наявність двох дипломів - медичного і спеціального в області лікувальної фізкультури.
Сколіоз, остеохондроз, радикуліт, грижі міжхребцевих дисків, протрузії, спондилолістез ... Для лікування більшості хвороб хребта Ви можете звернутися в Центр Євмінова. Ми пропонуємо Вам також профілактичні, оздоровчі, спортивні та інші спеціальні програми. Кожному члену сім'ї ми забезпечимо індивідуальний підхід та підбір програми з урахуванням його стану, потреб, можливостей і поставлених цілей.
Ми беремо на себе турботу про здоров'я кожного нашого клієнта і його сім'ї, допомагаючи перемагати хвороби хребта, відновлювати і зберігати його здоровим протягом усього життя.
Девіз команди Центру Євмінова: "Здоровий хребет - здорова сім'я - здорова нація!".

Фахівці

Вертебролог

Спеціалісти

Вертебролог, ЛФК, Невролог, Лаборант, Реабілітолог

Відгуки про Вертебрально-оздоровчий центр Євмінова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук