Медичний порталЛікаріКиївАкушерУланова Вероніка Валеріївна
Уланова Вероніка Валеріївна

Уланова Вероніка Валеріївна

Акушер Гінеколог Репродуктолог

Клініка генетики та репродукції "Вікторія"
Київська область, Київ
Клініка генетики та репродукції "Вікторія", вул. Почайнинська, 70 Медичний центр "Родинне Джерело" вул. Кудрявська 31-33
+38 (044) 425-51-66
+38 (044) 425-52-77
+38 (044) 451-50-91
+38 (044) 500-96-48
ulanova.v@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

1996 закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, лікувальний факультет № 2 за спеціальністю "Лікувальна справа". З 1998 року займалася пренатальними методами діагностики і в 2000 р отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації "Методи пренатальної діагностики захворювань плода" Науковий центр акушерства, гінекології та перинатології РАМН (Москва).

З 2002 року працює акушером-гінекологом Центру здоров'я жінки ДКЛ № 2 в Києві, де займається питаннями планування сім'ї, профілактикою і лікуванням захворювань шийки матки та захворювань, що передаються статевим шляхом, лікуванням ендокринопатій, веденням вагітних, в тому числі з екстрагенітальною патологією. Володіє сучасними методами діагностики і лікування, такими як кольпоскопія, УЗД-ехоскопія, кріодеструкція, діатермокоагуляція, гістероскопія.

З 2008 року працює в Клініці генетики репродукції "Вікторія".

Лікуванням безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій займається з 2006 року. З 2008 року працює в Клініці генетики репродукції "Вікторія". З 2013 року працює в клініці «Батьківщині Джерело», де займається лікуванням невиношування вагітності, веденням вагітності, лікуванням різних форм безпліддя, в тому числі обумовлених ендокринними та імунологічними факторами. Володіє повним спектром допоміжних репродуктивних технологій.

Пройшла низка тематичних удосконалень: 2006 г. - "Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя". 2007 - "Актуальні питання в акушерстві та гінекології". 2009 г. - "УЗ ехоскопія в акушерстві ті гінекології". 2010 року - "Основи репродуктології", та ін.

Лікар вищої категорії за фахом акушерство-гінекологія.

В даний час заочний аспірант Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика, дисертація присвячена корекції імунологічних форм безпліддя. Член УАРМ, РАРЧ

Володіє повним спектром допоміжних репродуктивних технологій, займається лікуванням ендокринної безплідності, гінекологічної ендокринології, активно впроваджує нові методи діагностики та лікування.

Відгуки про лікаря Уланова Вероніка Валеріївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук