Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка Репродуктивної Медицини "Bio TexCom" ("Біо Техком")
Клініка Репродуктивної Медицини Bio TexCom (Біо Техком)

Клініка Репродуктивної Медицини "Bio TexCom" ("Біо Техком")

Клініка

вул. Отто Шмідта, 2/6 , Київ, Київська область
+38 (044) 599-41-24
+38 (096) 464-94-49
biotexcom@bigmir.net
Сховати карту

Про установу

Репродуктивний центр BioTexCom розташований в центрі міста Києва. Тут ви можете пройти всі лікувально-діагностичні процедури, і отримати необхідну медичну допомогу згідно передовим стандартам без втрати часу і грошей.

Ми не працюємо на кількість, перевагою для нас є якість. Саме тому 90% наших пацієнтів це іноземці, які приїжджають до нас з різних країн світу. Наші ресурси, в першу чергу - висококваліфіковані фахівці та сучасні методики лікування дозволяють надавати персоналізовану медичну допомогу з орієнтацією на позитивний результат.

Співробітники клініки BioTexCom володіють різними мовами, що дозволяє нам вільно працювати з клієнтами з усіх країн світу. Також, в штаті працюють юристи та психологи, які допомагають нашим пацієнтам уникнути юридичних труднощів і психологічних травм. А дружня і тепла атмосфера в клініці, створювана привітними працівниками BioTexCom настоїть вас на позитивний лад.

Фахівці

Акушер

Гінеколог

Репродуктолог

Спеціаліст УЗД

Хірург

Психолог

Ембріолог

Анестезіолог

Реаніматолог

Функціональна діагностика

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Репродуктолог, Ембріолог, Лаборант, Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика, Анестезіолог, Реаніматолог, Психолог, Хірург

Відгуки про Клініка Репродуктивної Медицини "Bio TexCom" ("Біо Техком")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук