Медичний порталУстановиКиївКлінікаОфтальмологічна клініка "Свiт Зору"
Офтальмологічна клініка Свiт Зору

Офтальмологічна клініка "Свiт Зору"

Клініка , Дитяча клініка, Оптика

вул. Отто Шмідта, 26-б , Київ, Київська область
+38 (044) 593-77-88
Головний лікар
Меллина Виктория Борисовна
Сховати карту

Про установу

Українсько-швейцарська офтальмологічна клініка "Свiт Зору" - одна з чотирьох компаній холдингу PORCELAIN GROUP. Офтальмологічна клініка відкрита з метою надання професійної офтальмологічної допомоги та якісного сервісу як українським, так і іноземним громадянам. Поєднання традиційної швейцарської якості та професіоналізму українських фахівців забезпечує професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також завжди гарантує незмінно високий рівень сервісу.
Офтальмологічна клініка "Свiт Зору" оснащена сучасним лікувально-діагностичним обладнанням провідних світових виробників, яке дозволяє застосовувати всі новітні технології і методики досліджень очей та виявити практично всі захворювання очей: порушення рефракції, катаракту, глаукому, патології сітківки і очного нерва, запальні захворювання та т . д. Висококваліфіковані лікарі проведуть аналіз результатів, встановлять діагноз і призначать необхідне лікування.
Офтальмологічна клініка в Києві "Свiт Зору" проводить всі основні види лікування захворювань очей: медикаментозне, очкова та контактна корекції, лазерне, апаратне та хірургічне.
Серед величезного розмаїття очної патології офтальмологічна клініка "Свiт Зору" пріоритетними для себе вибрала такі напрямки:
Дитяча офтальмологія
У нашій клініці Ви можете обстежити очі Вашого малюка, починаючи з грудного віку, як при наявності скарг, так і з метою профілактичного огляду. Висококваліфіковані дитячі офтальмологи при необхідності підберуть індивідуальне ефективне лікування, користуючись останніми сучасними методиками. Вони зможуть спостерігати за змінами очей Вашої дитини протягом усього періоду його зростання, що дозволить зберегти їх здоровими.
Лікування косоокості
Кваліфіковані хірурги-офтальмологи запропонують комплексний підхід у лікуванні будь-якого виду косоокості. Основною метою лікування косоокості є відновлення правильного положення очей, розвиток бінокулярного та стереоскопічного зору. Крім хірургії косоокості ми використовуємо хірургічні методи лікування косоокості: апаратне лікування, призматичні окуляри та ін'єкції ботокса.
Захворювання сітківки
Досвідчені доктора-ретинолога оцінять стан Вашої сітківки і призначать необхідне лікування за будь-якої патології сітківки: дистрофії, розриви, відшарування сітківки та діабетична ретинопатія.
Офтальмологічна клініка "Свiт Зору" складається з 12 співробітників: 4 доктори, 2 оптометриста, 2 адміністратора, 4 адміністративних працівника. Це - команда однодумців, людей, для яких відношення до пацієнта є базовим принципом професійної діяльності. Кожен з нас докладає особисту участь для того, щоб виправдати довіру наших пацієнтів і поліпшити рівень нашого сервісу.

Відгуки про Офтальмологічна клініка "Свiт Зору"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук