Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка репродуктивної медицини "Надія"
Клініка репродуктивної медицини Надія

Клініка репродуктивної медицини "Надія"

Клініка , Жіноча консультація

вул. Максима Кривоноса, 19а , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 20.00 субота: 9.00 - 17.00
+38 (044) 537-75-97
info@ivf.com.ua
Головний лікар
Зукин Валерий Дмитриевич
Сховати карту

Про установу

Клініка репродуктивної медицини «Надія» створена з метою дарувати людям щастя. Її колектив здійснює цю благородну місію за допомогою сучасних методів допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) і допологової діагностики.
Історія клініки почалася в червні 2006 року, а її ключові фахівці працюють в галузі репродуктивної медицини більше 10-15 років. За цей час народилися тисячі дітей у сім'ях з самими безнадійними формами безпліддя. Створюючи нову клініку, ми реалізували найкраще з нашого багаторічного досвіду.


Клініка ЕКО «Надія» у своїй роботі робить ставку на інноваційність, прогресивні технології, забезпечення максимальної ефективності процедур та індивідуальний підхід. Крім досвідчених і талановитих репродуктологів в клініці ЕКЗ «Надія» працюють лікарі-ембріологи та генетики, акушери-гінекологи, медсестри і адміністративний персонал. Нашою спільною метою є не тільки забезпечення успішного лікування пари, а й створення максимально комфортної психологічної обстановки. Всі зусилля фахівців клініки ЕКО «Надія» спрямовані на те, щоб кожен проведений цикл екстракорпорального запліднення закінчувався успішно, приносячи довгоочікувані плоди.

Особливу увагу необхідно приділити також жіночої консультації клініки «Надія». Ризики при ЕКЗ вагітності підвищені в порівнянні з вагітністю настала природним шляхом. ЕКО вагітність вимагає своєчасної здачі аналізів, ретельного проведення всіх необхідних обстежень. У ЖК клініки «Надія» працюють фахівці, що мають великий досвід у веденні ЕКО вагітності. Для зручності пацієнтів клініка «Надія» пропонує різні за термінами пакети спостереження вагітності.

7 аргументів на користь звернення до клініки «Надія»

Аргумент 1. «Надія» - єдина в світі клініка, яка повертає всю суму оплати за лікування та медикаменти, якщо раптом вагітність не настала (Програма «Результативна»). По суті, пацієнти проводять «пробне» лікування безкоштовно, а платять тільки за результат!

Завдяки високому професіоналізму фахівців поряд з використанням висококласного обладнання клініка має стабільно високі результати лікування. Саме ці чинники дозволяють з упевненістю брати на себе відповідальність за Ваше здоров'я і пропонувати гарантію позитивного результату.

Аргумент 2. Клініка «Надія» має у своєму арсеналі всі найсучасніші технології, застосовувані до допоміжних репродуктивних технологій у світовій практиці:

    
Передімплантаційна Генетична Діагностика методом Порівняльній геномної Гібридизації;
    
Ембріоскопія;
    
IMSI;
    
Кріоконсервація яйцеклітин.

У клініці постійно впроваджуються найбільш інноваційні технологіі.Ми інвестуємо в обладнання та навчання персоналу, постійно працюємо над збільшенням ефективності лікування пацієнтів.

Аргумент 3. Ми - єдина з клінік СНД, яка пропонує «Програму перенесення одного ембріона», що дозволяє добитися високої частоти настання вагітності при відсутності ризику багатопліддя і пов'язаних з цим ускладнень вагітності та пологів

У програмі використовується процедура ембріоскопія - сучасний метод відбору ембріонів, за допомогою якого ми досягли рівня високих результатів без ризику багатопліддя.

Аргумент 4. Після лікування в клініці «Надія» народилося понад 3000 дітей у громадян 34 країн світу!

Про якість наших послуг знають далеко за межами України. Клініка має колосальний позитивний досвід з лікування пацієнтів у самих безнадійних випадках!

Аргумент 5. У клініці «Надія» на основі багаторічного досвіду розроблено велику кількість різних програм лікування безплідності методами ДРТ. Майже щороку з'являються нові програми

Ми постійно працюємо над збільшенням доступності висококваліфікованої медичної допомоги. Кожен пацієнт може знайти для себе пріемлемийпо вартості і еффектівностіваріант!

Аргумент 6. У клініці «Надія» для Вас доступно комплексне медичне обслуговування:

    
жіноча консультація - спостереження вагітності до пологів;
    
відділення медицини плода - повний комплекс допологової діагностики;
    
внутрішньоутробні операції - єдине відділення в Україні!
    
відділення оперативної гінекології.

Клініка оказываетвысококачественную комплексну медичну допомогу - від первинного обстеження аж до настання пологів.

Аргумент 7. Згідно з опитуваннями задоволеності пацієнтів клініки «Надія», 95% з них рекомендують клініку своїм близьким і знайомим.

Клініка забезпечує високий рівень медичної допомоги та парамедичного сервісу, що задовольняє найвимогливіших пацієнтів.

Фахівці

Гінеколог

Акушер

Спеціаліст УЗД

Анестезіолог

Генетик

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Анестезіолог, Генетик, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Клініка репродуктивної медицини "Надія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук