Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка гінекології та урології "Омега-Київ"
Клініка гінекології та урології Омега-Київ

Клініка гінекології та урології "Омега-Київ"

Клініка , Лабораторія, Діагностичний центр

вул. Володимирська, 81 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.00 - 21.00 Сб: 9.00 - 17.00 Нд: 9.00 - 17.00
+38 (044) 287-37-41
+38 (044) 287-33-17
info@omega-kiev.com.ua
Сховати карту

Про установу

Клініка "Омега-Київ" має розвинену інфраструктуру, яка включає:
- Гінекологічне відділення
- Урологічне відділення
- Відділення ультразвукової діагностики
- Денний стаціонар з відділенням фізіотерапії
- Клініко - діагностичну лабораторію
Високий рівень кваліфікації медичних працівників, новітнє сучасне обладнання діагностичного та лікувального напряму дозволяють своєчасно і точно діагностувати захворювання, а після цього призначити і провести комплексне, об'єктивне й ефективне лікування.

Клініка "Омега-Київ" оснащена лікувальної та діагностичною апаратурою нового покоління. Багато апарати використовуються в нашій країні вперше, їх виробляють найкращі країни-виробники медтехніки: Данія, Німеччина, Британія, Японія та Чехія.

Крім того, клініка має особисту клініко-діагностичну лабораторію, оснащену найсучаснішими технологіями. Основними принципами роботи лабораторії клініки "Омега-Київ" є: використання новітніх революційних технологій, розробок і відкриттів у галузі науки і медицини; комплексний підхід до діагностики захворювань і широкий спектр проводяться в умовах лабораторії клініки досліджень, необхідних для діагностики гінекологічної та урологічної патології; висока точність і об'єктивність отриманих в результаті діагностики результатів; високий рівень компетентності та професіоналізму медичного персоналу клініки; висококваліфіковане, оперативне та якісне обслуговування.

Робота лікарів (медичного персоналу з вищою освітою) здійснюється за схемами - спеціально розробленим лікувально-діагностичним алгоритмам, які максимально враховують особливості кожного окремого організму. За допомогою цих алгоритмів з високою точністю визначається:
- Наявність пошкоджень в організмі, їх локалізація і ступінь активності;
- Етіологія захворювання (або основної причини їх виникнення);
- Алгоритми допомагають призначити комплексну, збалансовану і об'єктивну терапію захворювання;
- Алгоритми допомагають у розробці профілактичних заходів, спрямованих на зниження частоти виникнення ускладнень захворювання, а також рецидивів.

У клініці "Омега-Київ" прийом здійснюють фахівці високого рівня кваліфікації, що мають багаторічний досвід роботи (науковий і практичний): лікарі з вищої лікарської категорією (гінеколог-ендокринолог, уролог, акушер-гінеколог, андролог-сексопатолог, лікар УЗ-діагностики, онколог -мамолог), а також кандидати медичних наук.

Робота нашої клініки заснована на принципах: насамперед - повна довіра між пацієнтом і лікарем, приємне і доброзичливе спілкування, високий рівень професійної підготовки медичного персоналу клініки. Всі ці принципи в комбінації є справжнім запорукою успішної і якісної роботи.

Клініка успішно співпрацює з Національним медичним університетом ім. А. А. Богомольця (з кафедрами онкології, акушерства та гінекології, НІЛЦ (науково-дослідним лабораторним центром)), КМАПО (Київська медична академія післядипломної освіти лікарів ім. П. Л. Шупика), Інститутом онкології АМН України. Клініка також бере активну участь у нових наукових розробках.

Обстеження в клініці "Омега-Київ" з подальшим лікуванням є повністю анонімним. Ніхто, крім вас і нас, не впізнає про те, з якими проблемами і неприємностями ви прийшли. Згідно з правилами лікарської етики, наші фахівці не мають права поширювати інформацію про захворювання наших пацієнтів і всього того, що з ними пов'язано - про методи діагностики захворювань, про алгоритми і схемах лікування, про стан здоров'я на момент закінчення лікування і багато чого іншого.

Для того щоб звернутися до нас, немає необхідності брати з собою направлення на обстеження або документи (паспорт, водійські права). У нас діє система знижок, яка приємно обрадує вас.

Відгуки про Клініка гінекології та урології "Омега-Київ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук