Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяКлініка Доброго Стоматолога
Клініка Доброго Стоматолога

Клініка Доброго Стоматолога

Стоматологія

вул. Здолбунівська, 9 Б , Київ, Київська область
9.00 - 21.00 - прийом по запису 21.00 - 9.00 - черговий лікар (невідкладна стоматологічна допомога)
+38 (044) 574-95-74
+38 (067) 574-9-574
Сховати карту

Про установу

Клініка була відкрита в 2010-му р. Її створенню передувало ретельне вивчення передового досвіду кращих стоматологий Києва. Від інтер'єру до техніки, від посмішки адміністратора до трудового шляху лікаря. Всі ці складові лягли в основу повсякденної діяльності Клініки.
Логотип Клініки Доброго Стоматолога на халаті стоматолога
Три кити діяльності

Наше надбання - персонал.

Тільки їх професійне, відповідальне і, просто, добре ставлення - запорука високого результату і теплої атмосфери.

Наша основа - безпека.

Не будемо говорити мовою термінів. Скажімо простіше, на першому місці знаходиться головна складова Вашої безпеки - стерильність. І тут компромісів немає. У Клініці Доброго Стоматолога один з найефективніших автоклавів для стерилізації. Поряд з ним у Клініці використовується система пакетування інструментів у вакуумну упаковку. Кожен пацієнт може спостерігати процедуру відкриття пакета стерильних інструментів у своїй присутності. Номер два в питаннях Вашого спокою - рентген. Говорячи точніше - візіограф. Так називається використовуваний нами апарат, випромінювання якого в десять разів слабкіше сучасного рентгена. У Клініці Доброго Стоматолога Вам не тільки не треба підніматися з крісла заради кожного знімка, візіограф - бездротовий, а це позбавить Вас від необхідності утримувати в порожнині рота датчик з шнуром. Номер три Вашої безпеки - ендомотор і апекслокатор. Вони дозволяють безпомилково визначати глибину Ваших кореневих каналів, а тому, не слід очікувати болю, що символізує параметри ваших зубних особливостей і ... терпіння.

Наша гордість - філософія ставлення до людей. Ми легко повернемо гроші тільки тому, що так захоче пацієнт. Ми готові надати ту знижку, про яку змушений просити людей. Ми знаємо, що є тільки ті гроші, які знайдені справедливо, а роботі важлива лише та радість, яка виходить від наших вдячних пацієнтів.

Відгуки про Клініка Доброго Стоматолога

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук