Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологія "32 перлини"

Стоматологія "32 перлини"

Стоматологія

Кловський узвіз, 14/24 , Київ, Київська область
+38 (044) 290-63-40
+38 (044) 573-92-91
Сховати карту

Про установу

Приватна стоматологічна клініка «32 Перлин» знаходиться в самому центрі Києва і має великий досвід з надання якісних, високопрофесійних послуг на найсучаснішому рівні.

Це невелика камерна стоматологія, в якій, ми впевнені, Ви будете почувати себе комфортно.

Ми можемо:

    
за 1 годину зробити ваші зуби білими (система відбілювання Beyond), якщо вони потемніли від куріння, вживання кави, чаю, внаслідок прийому ліків або після невдало проведеного лікування каналів зуба;
    
за 3-5 днів покрити зуби керамічними накладками (вінірами), які зроблять вашу посмішку неперевершено білої і красивою;
    
за один Ваш прихід поставити імпланти. Імплант - це невеликий титановий гвинт, який без болю, за годину, хірургічним шляхом встановлюється в щелепних кісток і служить штучним коренем для відсутніх зубів. Потім на імплантант одягається керамічна коронка і в результаті ніхто ніколи не здогадається, що у Вас не було зуба. І при всьому цьому не ушкодяться здорові сусідні зуби. Ми використовуємо систему імплантатів, яка входить до трійки світових лідерів за якістю і ступеня успішного приживлення та адаптації до них. Додайте до цього висококласного доктора і в результаті Ви отримуєте гарантію на нашу роботу;
    
за кілька днів, можливо, виготовити на зуб керамічну коронку (без металевого каркаса) з кераміки найвищої якості, яка має дуже високу естетику.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Стоматологія "32 перлини"

Елена

25.02.2014 в 01:04

Ужасная клиника !!!! РАБОТАЮТ АФЕРИСТЫ ! здирают деньги и при этом портят зубы ! никто ни за что не несет ответсвенности , никаких гарантий на лечение и никому потом ничего не докажите ! Лелеани ирина борисовна - безответственный безграмотный врач, далекий от стоматологии, как вообщем и вся их клиника ! на первом месте стоит только зароботок денег а не проблемы пациента ! обходите десятой дорогой эту клинику если не хотите остаться без зубов !!!

Додати відгук