Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяСтоматологічна клініка "Клуб 32"
Стоматологічна клініка Клуб 32

Стоматологічна клініка "Клуб 32"

Стоматологія

вул. Вільямса, 15, корпус 3 , Київ, Київська область
+38 (044) 593-29-69
+38 (044) 593-29-89
info@club32.com.ua
Головний лікар
Ушаков Виталий Викторович
Сховати карту

Про установу

Стоматологічна клініка "Клуб 32" - це сучасний і комплексний підхід до питань лікування, протезування та естетики ваших зубів у Києві.

"Клуб 32" - територія європейської якості стоматологічних послуг. У своїй роботі ми дотримуємося принципу індивідуального ставлення до вирішення проблеми кожного клієнта, застосування тільки сучасних методик стоматологічних послуг і створення комфортних умов перебування в нашій клініці.
"Клуб 32" - клініка сімейного типу, де вам і вашим діткам всі 7 днів на тиждень коректно і швидко нададуть першу допомогу при гострому болю, проведуть необхідну діагностику за допомогою самих актуальних цифрових апаратів, нададуть консультаційну підтримку, призначать і проведуть ефективне лікування, якісне надійне протезування і відбілити зуби за допомогою унікальної американської технології Вeyond polus.
Персонал стоматологічної клініки "Клуб 32"

Персонал нашої клініки підбирався і формувався з урахуванням професійних і особистісних якостей, і нам вдалося зібрати команду зі справжніх фанатів своєї справи. Фахівці "Клуб 32" регулярно проходять навчання новим технологіям на семінарах і курсах, а також беруть участь у конференціях і симпозіумах з стоматології. Ми згуртована і дружна команда, яка не тільки із задоволенням ходить на роботу, а й ще разом відпочиває, обговорює цікаві розвиваючі програми і публікації, піклуватися і підтримує один одного. У нас є свої традиції і загальні позитивні цілі. Кожна ваша вдячна і красива посмішка - наше професійне задоволення і стимул до подальшого розвитку і вдосконалення!

Стоматологічна клініка Київ "Клуб 32" відкрита до співпраці на договірних умовах з громадськими організаціями та юридичними особами. Ми з задоволенням надамо якісні стоматологічні послуги співробітникам організацій, в тому числі і профілактичні. Раннє виявлення проблем з ротовою порожниною і зубами допоможе вам уникнути руйнування зубів, зберегти здоров'я і створити відкриту білосніжну посмішку.

Ми за прогресивний розвиток медичних послуг у нашій країні, тому завжди відкриті до діалогу і співпраці зі страховими компаніями.
Ми зробили вартість наших послуг доступними для всіх. Красива посмішка більше не значить - дорого. З "Клуб 32" мати гарні зуби модно і доступно!

Стоматологічна клініка "Клуб 32" (Київ) - клініка клубного типу. Ми розробили і застосовуємо накопичувальну дисконтну програму, систему сімейних знижок, спеціальну програму для пенсіонерів, а також програму лояльності клієнтів - враховуємо можливість оплати послуг частинами.

На базі клініки "Клуб 32" проводяться різні акції з надання послуг, наприклад, акції на профілактику, чистку, відбілювання, імплантацію і протезування зубів, а також спільні акції з найбільшими світовими виробниками лікувальних і профілактичних засобів.

Відгуки про Стоматологічна клініка "Клуб 32"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук