Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяУкраїнсько-Швейцарський стоматологічна клініка "PORCELAIN на Воздвіженській" ("ПОРЦЕЛЯН на Воздвіженській")
Українсько-Швейцарський стоматологічна клініка PORCELAIN на Воздвіженській (ПОРЦЕЛЯН на Воздвіженській)

Українсько-Швейцарський стоматологічна клініка "PORCELAIN на Воздвіженській" ("ПОРЦЕЛЯН на Воздвіженській")

Стоматологія

вул. Воздвиженська, 29 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 21.00 Сб: 10.00 - 17.00
+38 (044) 593 77 78
porcelain@porcelain.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

Українсько-Швейцарська стоматологічна клініка "Порцелян" була заснована у 1995 році з метою надання професійної стоматологічної допомоги та якісного сервісу як українським, так і іноземним громадянам. Створюючи спільне підприємство, ми намагалися досягти успіху у поєднанні традиційної швейцарської якості та професіоналізму українських спеціалістів.
Сьогодні, дивлячись вперед та аналізуючи багаторічну роботу, ми бачимо, що нам вдалося сформувати команду однодумців, людей, для яких відношення до пацієнта як до близької та рідної людини є базовим принципом професійної діяльності. Це полягло у нашу корпоративну систему цінностей: піклування, довіра, відкритість, прагнення до самовдосконалення та професійного розвитку. Найкраще ці принципи відображаються в двох словах, які були обрані нами за основу нашої щоденної роботи - "Піклувальне лікування".

У 1995 році ми починали з двох стоматологічних кабінетів та 4 лікарів. На сьогоднішній день стоматологічна клініка "Порцелян" - це велика медична установа, яка нараховує дві стоматологічні клініки з командою 65 професіоналів, серед яких 25 лікарів та 12 молодших лікарів-інтернів, які працюють асистентами, 12 асистентів стоматолога, 4 рентгенологи, 6 ресепшіоністів та 8 адміністративних працівників.

В стоматологічній клініці "Порцелян" здійснюються всі існуючі на сьогоднішній день види стоматологічної допомоги на самому високому професійному рівні та найсучаснішому обладнанні.

База наших пацієнтів нараховує більше 21 000 осіб, ми працюємо з 35-ма страховими компаніями, як міжнародними, так і українськими.

У 2005 році стоматологічна клініка "Порцелян" зайняла перше місце у Всеукраїнському Національному рейтингу "БРЕНД РОКУ 2005". Стоматологічна клініка "Порцелян" є дійсним членом Асоціації Стоматологів України з 1998 року та отримала найвищий рівень акредитації від Міністерства Охорони Здоров'я у 2001 році.
2010 рік - відкриття багатофункціонального центру Porcelain Group, який об'єднав під своїм дахом стоматологічну клініку "Порцелян", офтальмологічну клініку "Світ-Зору", центр краси "Порцелян-Эстетикс" та дистриб'юторську компанію "Олімпекс".

Відгуки про Українсько-Швейцарський стоматологічна клініка "PORCELAIN на Воздвіженській" ("ПОРЦЕЛЯН на Воздвіженській")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук