Медичний порталУстановиХарківМедичний центрХарківський "Медичний Центр Здоров'я"
Харківський Медичний Центр Здоров'я

Харківський "Медичний Центр Здоров'я"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

проспект Правди, 13 , Харків, Харківська область
+38 (057) 705-36-46
+38 (057) 705-36-48
+38 (057) 783-33-33
depesha@medzdrav.kharkov.ua
Сховати карту

Про установу

Харківський "Медичний Центр Здоров'я" - це сучасна компанія, якість послуг та обслуговування якої відповідають європейським стандартам. У своїй діяльності співробітники Центру керуються філософією: "Пацієнт - це особистість, якій необхідно приділити персональну увагу". Саме тому вся робота Центру побудована на принципі індивідуального підходу до кожного пацієнта. Медичний Центр Здоров'я виник в 2002 році на території Харківської обласної лікарні. Центр входить до "Групи компаній "ВК", яка об'єднує підприємства медичного, фармацевтичного, фінансового, будівельного і інших напрямів. З першого дня функціонування МЦ Здоров'я його базовими принципами стали: точність і оперативність надання медичних послуг. Стати медучреждением, яке дає найточніший в Харкові діагностичний результат, допомогла співпраця з провідними Європейськими клініками. Отримуючи інформацію про світові тенденції розвитку медицини, Медичний Центр Здоров'я впроваджував і продовжує впроваджувати нові методики у власну практику.

На сьогоднішній день в Центрі діють консультативне та лабораторно-діагностичне відділення, орієнтовані на людей, які віддають перевагу якісним медичним послугам, високому рівню сервісу і разом з тим високо цінують особистий час. 

Консультативне відділення

Відвідувачі "Медичного Центру Здоров'я" отримують консультації лікарів вищої категорії, серед яких кандидати та доктори медичних наук. У своїй роботі фахівці Центру дотримуються міжнародних стандартів медичного обслуговування. Перш за все, це проявляється в систематизації і регламентації дій лікаря. Відповідність стандартам надання лікувально-діагностичної допомоги підтверджує акредитаційний сертифікат МОЗ України № 008865 від 5 листопада 2010 року.

Лабораторно-діагностичне відділення

Діагностичної лабораторії Центру більше дев'яти років. Вона акредитована в Харківському державному центрі стандартизації, метрології та сертифікації. Атестат акредитації - № 100-3291/2009. Лабораторно-діагностичне відділення оснащене сучасним обладнанням, яке дозволяє досліджувати життєдіяльність організму пацієнта по 300 показникам і оперативно отримувати точний результат огляду.

 

Фахівці

Алерголог

Гінеколог

Імунолог

Невролог

Паразитолог

Ревматолог

Кардіолог

Хірург

Андролог

Сексолог / сексопатолог

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Венеролог

Дерматолог

Гастроентеролог

Мамолог

Спеціалісти

Імунолог, Інфекціоніст, Алерголог, Андролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Дерматолог, Венеролог, Кардіолог, Мамолог, Невролог, Паразитолог, Ревматолог, Сексолог / сексопатолог, Хірург, Судинний хірург, Психотерапевт

Відгуки про Харківський "Медичний Центр Здоров'я"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук