Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМедичний центр "Еввива"
Медичний центр Еввива

Медичний центр "Еввива"

Медичний центр , Стоматологія, Косметологія, Лікувально-діагностичний центр, Швидка допомога

вул. Сумська, 90 , Харків, Харківська область
+38 (057) 700-33-03
harlamsv@mail.ru , Info@evviva.com.ua
Головний лікар
Тищенко Константин Викторович
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Еввіва" є одним з основоположників ринку приватних медичних послуг у місті Харкові. Його історія почалася в 1992 році, коли командою амбітних підприємців, здебільшого складається з практикуючих лікарів, була створена перша стоматологічна клініка в місті, яка відразу ж завоювала лідерські позиції на ринку. Однак творці клініки не стали зупинятися на досягнутому. Головний принцип, яким вони керувалися у своїй діяльності, - мало просто заявити про себе, необхідно постійно вдосконалюватися, підтверджуючи словом і ділом високий статус компанії.

В даний час в МЦ "Еввіва" працюють більше 70 лікарів, щороку до нас звертаються понад 30 тисяч пацієнтів, серед яких є як приватні особи, так і організації. І для тих, і для інших у центрі передбачені вигідні варіанти лікування та обстеження. Крім того, «Еввіва» давно і плідно працює з багатьма страховими компаніями України та інших країн СНД.

Співробітники центру намагаються створити для пацієнтів спокійну і доброзичливу атмосферу, оточити їх комфортом і забезпечити максимально якісне лікування.

 

Фахівці

Сімейний лікар

Гастроентеролог

Педіатр

Невролог

Гінеколог

Уролог

Дерматолог

Мамолог

Онколог

Ендокринолог

Офтальмолог (окуліст)

Проктолог

Отоларинголог (ЛОР)

Вертебролог

Ортопед

Травматолог

Ревматолог

Кардіолог

Психотерапевт

Спеціаліст УЗД

Стоматолог

Терапевт

Ортодонт

Косметолог

Фізіотерапевт

Рентгенолог

Флеболог

Масажист

Спеціалісти

Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Косметолог, Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Психотерапевт, Стоматолог, Терапевт, Отоларинголог (ЛОР), Сімейний лікар, Ендокринолог, Невролог, Онколог, Мамолог, Уролог, Вертебролог, Проктолог, Ревматолог, Кардіолог, Спеціаліст УЗД, Ортопед, Травматолог, Флеболог, Рентгенолог, Фізіотерапевт, Ортодонт, Масажист

Відгуки про Медичний центр "Еввива"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук